Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶାର କଳାକୃତୀ, ୮ ଓଡିଆ କଳାକାର ହାସଲ କଲେ ସଫଳତା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୬୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୩୦ ଯାଏଁ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ଗାଁ ମୁଣ୍ଡରେ ପଡ଼ିଛି ଯୁବକଙ୍କ ରକ୍ତାକ୍ତ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍‌ ଛକରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ଶାଢୀରେ ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ଦିନେ ବଢିବା ପରେ ପୁଣି କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୧୫ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବଡ ବୟାନ୍, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ କହିଲେ ବଲିଉଡର ‘ବିଷକନ୍ୟା’

30/07/2020 at 11:40 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୦୭ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି | ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଦାବି ହୋଇଛି | ଅପରପକ୍ଷରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପିତା କେ.କେ.ସିଂହଙ୍କ ବୟାନ ଓ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସମେତ ୬ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପାଟନା ରାଜୀବନଗର ଥାନାରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି | ମାମଲାରେ ବିହାର ସରକାରଙ୍କ ଯୋଜନା ଓ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ମହେଶ୍ୱର ହଜାରୀ ମଧ୍ୟ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କେବଳ ସୁପାରୀ କିଲର ନୁହେଁ ବରଂ ବଲିଉଡର ବିଷକନ୍ୟା ମଧ୍ୟ | କିଏ ଜାଣିଲା ସେ ଆଗକୁ ଆହୁରି କେତେଜଣଙ୍କୁ ନିଜ ମହତ୍ୱାକାଂକ୍ଷା ପୁରା କରିବା ଚକ୍କରରେ ହତ୍ୟା କରିବ | ଏହିଭଳି ସୁପାରୀ କିଲର ବିରୋଧରେ ଶୀଘ୍ର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେବା ଉଚିତ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ହଜାରୀ କହିଛନ୍ତି, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ବଲିଉଡର ଏକ ଖାସ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଓ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ର କିଛି ଲୋକ ଲାଗିଛନ୍ତି | ଏହିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ରିୟା ସୁପାରୀ କିଲର ଭଳି କାମ କରୁଛି | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ସତ୍ୟ ପୋଲିସ ଖୋଜି ପାରିବନାହିଁ | ସେଥିପାଇଁ ମାମଲାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ କରାଯାଉ ବୋଲି ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତକୁ ନେଇ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସମେତ ବଲିଉଡର କିଛି ନାମୀ ଲୋକଙ୍କ ଉପରକୁ ଆଙ୍ଗୁଳି ଉଠିଛି | ସେଥିପାଇଁ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ସିବିଆଇ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଉ ବୋଲି ବାରମ୍ବାର ଦାବି ହେଉଛି | ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କ ଅନୁମତିକ୍ରମେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି | ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ବିହାର ପୋଲିସର ୪ ସଦସ୍ୟ ଟିମ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଛି | ମାମଲାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଜେଡିୟୁ, ବିଜେପି ଓ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳ ସମେତ ବିହାରର ତମାମ ଦଳ ଦାବି କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts