Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ପ୍ରେମ ପାଇଁ କ୍ୟାରିୟରକୁ ପଛରେ ପକାଇଲେ ଏହି ଖ୍ୟାତନାମା ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ରହୁଛନ୍ତି ବିଦେଶରେ

26/07/2021 at 5:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୭ : ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରମାଣ କରିଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରେମଠାରୁ କିଛି ବଡ଼ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରେମ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ କରିନାହାଁନ୍ତି । ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ବିବାହ କରିବା ପରେ, ଏପରି ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟରକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବିଦାୟ ଦେଇ ବିଦେଶରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ।

पूजा बत्रा

ପୂଜା ବତ୍ରା :

ପୂଜା ବତ୍ରା ୧୯୯୭ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ବିରାସତ’ ରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୨୦୦୨ ମସିହାରେ ପୂଜା ଜଣେ ଅର୍ଥୋପେଡିକ୍ ସର୍ଜନ ସୋନୁ ଏସ୍ ଅହଲୁୱାଲିଆଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ବିଦେଶରେ ଯାଇ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିଲେ । ପୂଜା ବତ୍ରା ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ନବାବ ଶାହାଙ୍କ ସହିତ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଯିଏକି ଜଣେ ଅଭିନେତା ।

मीनाक्षी शेषाद्रि

ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି :

ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ୧୯୯୫ ମସିହାରେ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି ନିବେଶ ବ୍ୟାଙ୍କର ହରିଶ ମାଇସୋରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବଲିଉଡକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଆମେରିକାରେ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିଚାଳନା କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି।

प्रीति जिंटा

ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା :

ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଯାହାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ-ନିର୍ମାତାଙ୍କ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ ରହୁଥିଲା । ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଡିମ୍ପଲ୍ ସହିତ ସେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ । ବଲିଉଡର ଟପ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିବା ପ୍ରୀତି ୨୦୧୬ ରେ ଜେନ ଗୁଡଇନଫଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲସ ଏଞ୍ଜେଲସରେ ଯାଇ ରହିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ପ୍ରୀତି କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତି।

सेलिना जेटली

ସେଲିନା ଜେଟଲି :

ନୋ ଏଣ୍ଟ୍ରି, ଜନଶେନ ଏବଂ ଥ୍ୟାଙ୍କ୍ୟୁ ଭଳି ଫିଲ୍ମର ଅଂଶ ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେଲିନା ଜେଟଲି ପିଟର ହାଗଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଜି ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଦୁବାଇରେ ରୁହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତିନି ସନ୍ତାନର ମା ଅଟନ୍ତି ।

   Related Posts