Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ଧୂଆଁଧାର ଶତକ ଓ ସଞ୍ଜୁଙ୍କ ଦମଦାର ଫିଫ୍ଟି: ୮ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ହରାଇଲା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ
  • ||

ଜଳେଶ୍ୱର ବାଲିଆପାଳରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ, ଯୁବକ ମୃତ

24/06/2019 at 10:04 PM

ବାଲିଆପାଳ ୨୪।୬:  ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଜଳେଶ୍ୱର ବାଲିଆପାଳ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଡାଙ୍ଗପିଟା ଗ୍ରାମରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ଜନୈକ ଯୁବକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ମୃତ ଯୁବକ ଗ୍ରାମର ରାକେଶ ଚୌଧୁରୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। କାରରେ ଆସିଥିବା ଅଜ୍ଞାତ ଆତତାୟୀ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ କରି ଖସି ପଳାଇଛନ୍ତି।

ସୋମବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟା ୧୦ ମିନିଟରେ ଏହି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ମୃତ ରାକେଶ ଜଣେ କ୍ଷୀର ବ୍ୟବସାୟୀ। ସେ ବେପାର ସାରି  ତାଙ୍କ ବାଇକ୍ ଯୋଗେ ଗାଁକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ରାକେଶଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଲକ୍ଷ କରି ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ବେଳେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଗୁଳି ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ଲୋକେ ଦଉଡା ଦଉଡିହୋଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ରାକେଶ ରକ୍ତଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ମୋଟର ସାଇକେଲ ସହ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଥିଲେ । ଏହା ଦେଖି ଲୋକେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଥିଲା। ତେବେ ଡାକ୍ତ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଛି।  

   Related Posts