Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେରଳରେ ଭୀଷଣ ବର୍ଷା: ୫ ଜିଲ୍ଲାରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି, ଭୂସ୍ଖଳନରେ ଜଣେ ମୃତ, ୧୨ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂହଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଆସୁଛି ସୁଧାର
  • ||
  • କାମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୨୦-୩୦ ଥର ଧୂମପାନ କରୁଥିଲେ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ: କହିଲେ, ବନ୍ଦ କରିବା ଅସମ୍ଭବ ଥିଲା

2/06/2021 at 7:21 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୦୬: ଗତ ମେ ୩୧ରେ ବିଶ୍ୱ ତମାଖୁ ନିଷେଧ ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଦିନ ତମାଖୁ ଏବଂ ଧୂମପାନ ଦ୍ୱାରା ହେଉଥିବା କ୍ଷତି ବିଷୟରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା ମଡେଲ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଏକ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ କିପରି ତମାଖୁ ସେବନ ଛାଡିଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ଅଭିନେତା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

PunjabKesari

ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନଙ୍କୁ ୫୫ ବର୍ଷ ବୟସ ଏବଂ ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ଫିଟନେସର ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ଦୁନିଆରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠାରୁ ବଡ ସାର୍ବଜନିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିପଦ ମଧ୍ୟରୁ ତମାଖୁ ମହାମାରୀ ଗୋଟିଏ, ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ସାରା ଦୁନିଆରେ ୮ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରୁଛନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ମେ ୩୧, ବିଶ୍ୱ ତମାଖୁ ନିଷେଧ ଦିବସ ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ସବ ଏବଂ ମୋ ଦ୍ୱାରା ହୋଇଥିବା ମୂର୍ଖ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ମନେ ପକାଇଥାଏ – ଧୂମପାନ !!

ଅଭିନେତା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ୩୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ କ୍ୟାପଟେନ ଭ୍ୟୋମଙ୍କ ସେଟରେ ଧୂମପାନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲି, ଯାହାଙ୍କ ସୁଟିଂ ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ କରୁଥିଲି। ଆରମ୍ଭ କରିବାର କୌଣସି କାରଣ ନଥିଲା, କେବଳ ଧୂମପାନ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବା, ଏହାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଏବଂ ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇଯିବା । ମୋର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଦିନକୁ ମୁଁ ୨୦-୩୦ ସିଗାରେଟ୍ ଟାଣିବା ଆରମ୍ଭ କଲି । ବନ୍ଦ କରିବା କଷ୍ଟକର ଥିଲା ଏବଂ ଏହା ମୋତେ ବହୁତ ସମୟ ଲାଗିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ ମୁଁ ପାରିଲି ।’

ମିଲିନ୍ଦ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଭାବୁଛି ମୁଁ ସହଜରେ ବାହାରି ଆସିଲି। ବୋଧହୁଏ ମୋର ଅନେକ ଭଲ ଅଭ୍ୟାସ ରହିଛି । କେହି ଏତେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇନଥାନ୍ତି ।’ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ଫିଟନେସକୁ ନେଇ ଲୋକମାନେ ପାଗଳ । ଅଭିନେତା ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାୟାମର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ଫିଟ୍ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ରହିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାନ୍ତି ।

   Related Posts