Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

ନିଜଠୁ ୨୫ ବର୍ଷ ସାନ ଅଂକିତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ମଡେଲ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ: ଜାଣନ୍ତୁ ଅଂକିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା

27/08/2018 at 12:57 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୭|୮: ଏପ୍ରିଲ ୨୧ତାରିଖରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ମଡେଲ୍ ଏବଂ ଆଥଲେଟ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ ତାଙ୍କଠୁ ୨୫ ବର୍ଷ ସାନ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଙ୍କିତା କଁଓ୍ବରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଅଂକିତା ଯେ ମିଲିନ୍ଦଙ୍କଠୁ ବହୁତ ସାନ ଏ କଥା ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । ତେବେ ଆହୁରି ବହୁତ ନୂଆ କଥା ଅଛି ଅଂକିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ।
ଅଙ୍କିତା ସିନିୟର ଫ୍ଲାଇଟ ଆଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଥିଲେ । ସେ ଏୟାର ଏସିଆରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ଗତ ଫେବୃୟାରୀ ୧୮ ତାରିଖରେ ସେ ଚାକିରି ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି । ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ଗୁଆହାଟୀରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ । ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଆଉ ଗୋଟିଏ ନାମ ସୁନ୍କୁସ୍ମିତା କଁଓ୍ବର। ସ୍ପୋର୍ଟସରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ରୁଚି ରହିଛି। ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନଙ୍କସହିତ ମାରାଥନ ଦୈାଡ଼ିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ସେ ଯୋଗ ଏବଂ ମାରାଥନରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ।
ଗୀତ ଗାଇବା ଅଂକିତାଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଋଚି । ସେ ଭଲ ଗିଟାର ଓ ପିଆନୋ ବି ବଜାନ୍ତି। ନିଜ ଭିଡିଓକୁ ସେ ସବୁବେଳେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରନ୍ତି। ଅଙ୍କିତା ଅନେକ ଭାଷା କହି ଜାଣନ୍ତି ।
ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ମା’ ଉଷା ସୋମନ ଏବଂ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବଂଧୁତା ରହିଛି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାଶୁ-ବୋହୁଭଳି କୌଣସି ତୁ ତୁ ମେ ମେ ନାହିଁ । ଶାଶୂ, ବୋହୁ ଏକା ସାଂଗରେ ମାରାଥନ ମଧ୍ୟ ଦୈାଡ଼ନ୍ତି।
ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ସହ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନଶୈଳୀ ଫଲୋ କରନ୍ତି।
ଅଙ୍କିତା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଟ୍ରାଭେଲର୍। ତାଙ୍କୁ ବୁଲିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ। ସେ ଏବଂ ମିଲିନ୍ଦ ଅଧିକାଂଶ ସ୍ଥାନ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts