ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଏଏଫଆଇ ଇଣ୍ଡିଆନ ଗ୍ରାଁପ୍ରି-୩ : ଅମିୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରାବଣୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ୩୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ତାତି ଆହୁରି ବଢିବ, ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ତତଲା କଡେଇରେ ଭାଜିହେବେ ରାଜ୍ୟବାସୀ
  • ||
  • ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଚାଲାଣ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲୁଚାଇଥିଲେ ମାଫିଆ
  • ||

ନିଜଠୁ ୨୫ ବର୍ଷ ସାନ ଅଂକିତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ମଡେଲ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ: ଜାଣନ୍ତୁ ଅଂକିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା

27/08/2018 at 12:57 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୭|୮: ଏପ୍ରିଲ ୨୧ତାରିଖରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ମଡେଲ୍ ଏବଂ ଆଥଲେଟ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ ତାଙ୍କଠୁ ୨୫ ବର୍ଷ ସାନ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଙ୍କିତା କଁଓ୍ବରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଅଂକିତା ଯେ ମିଲିନ୍ଦଙ୍କଠୁ ବହୁତ ସାନ ଏ କଥା ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । ତେବେ ଆହୁରି ବହୁତ ନୂଆ କଥା ଅଛି ଅଂକିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ।
ଅଙ୍କିତା ସିନିୟର ଫ୍ଲାଇଟ ଆଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଥିଲେ । ସେ ଏୟାର ଏସିଆରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ଗତ ଫେବୃୟାରୀ ୧୮ ତାରିଖରେ ସେ ଚାକିରି ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି । ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ଗୁଆହାଟୀରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ । ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଆଉ ଗୋଟିଏ ନାମ ସୁନ୍କୁସ୍ମିତା କଁଓ୍ବର। ସ୍ପୋର୍ଟସରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ରୁଚି ରହିଛି। ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନଙ୍କସହିତ ମାରାଥନ ଦୈାଡ଼ିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ସେ ଯୋଗ ଏବଂ ମାରାଥନରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ।
ଗୀତ ଗାଇବା ଅଂକିତାଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଋଚି । ସେ ଭଲ ଗିଟାର ଓ ପିଆନୋ ବି ବଜାନ୍ତି। ନିଜ ଭିଡିଓକୁ ସେ ସବୁବେଳେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରନ୍ତି। ଅଙ୍କିତା ଅନେକ ଭାଷା କହି ଜାଣନ୍ତି ।
ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ମା’ ଉଷା ସୋମନ ଏବଂ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବଂଧୁତା ରହିଛି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାଶୁ-ବୋହୁଭଳି କୌଣସି ତୁ ତୁ ମେ ମେ ନାହିଁ । ଶାଶୂ, ବୋହୁ ଏକା ସାଂଗରେ ମାରାଥନ ମଧ୍ୟ ଦୈାଡ଼ନ୍ତି।
ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ସହ ସୁସ୍ଥ ଜୀବନଶୈଳୀ ଫଲୋ କରନ୍ତି।
ଅଙ୍କିତା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଟ୍ରାଭେଲର୍। ତାଙ୍କୁ ବୁଲିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ। ସେ ଏବଂ ମିଲିନ୍ଦ ଅଧିକାଂଶ ସ୍ଥାନ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts