Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପରେ ଏବେ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଥାର୍ଡ଼ ଜେଣ୍ଡରକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ : ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଲୁକ୍

10/11/2020 at 12:54 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୧୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସୋମବାର ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି। ଫିଲ୍ମଟି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି ଏବଂ ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ହିଁ କୌଣସି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉଠାଇଛନ୍ତି। ମିଲିନ୍ଦ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବିଷୟରେ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ହିଣ୍ଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେ ସେ ଏହାକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।

ମିଲିନ୍ଦ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଆଖିରେ କାଜଲ୍,ବଡ଼ କେଶ,ମୁହଁର ବାମ ପାର୍ଶ୍ବରେ ପୁଳାଏ ସିନ୍ଦୂର ଏବଂ ନାକରେ ସୁନ୍ଦର ନୋଜ୍ ପିନ୍। ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ଏହି ଲୁକ୍ ବାସ୍ତବରେ ମନରେ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ଫଟୋ ସହ ଟ୍ବିଟରେ ସେ ଏହାକୁ ନେଇ କିଛି ଖାସ୍ ଖୁଲାସା କରି ନାହାନ୍ତି।

ମିଲିନ୍ଦ ନିଜ ଟ୍ବିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ନିକଟରେ କର୍ଜତରେ କିଛି ଦିନ ବିତାଇଥିଲେ ,ଏବେ ସେ ଚେନ୍ନାଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ପବିତ୍ର ଜିନିଷ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥାଏ ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବାର ସମୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନ ମିଳିନଥାଏ। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମଧ୍ୟ ଜେଣ୍ଡର ବାୟସକୁ ନେଇ ଆଧାରିତ।

   Related Posts