Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବୁଧବାର ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦିନକିଆ ସିରିଜ୍
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ନେଇ ତାତିଲେ ପ୍ରବାସୀ, ଏନଏଚ ଉପରେ ବସିଲେ ଶହ ଶହ ଲୋକ

26/05/2020 at 7:51 AM

ଭଦ୍ରକ ୨୬।୫: ବିଭିନ୍ନ ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ କଲେ ପ୍ରବାସୀ । ୧୬ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥର କଲେଜ ଛକ ଓଭର ବ୍ରିଜ ନିକଟରେ ରାସ୍ତାକୁ ଅବରୋଧ କଲେ ପ୍ରବାସୀ ଓଡିଆ । ରାସ୍ତା ଅବରୋଧରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲା ଓ ବୃଦ୍ଧା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ରାଜପଥରେ ଗମନାଗମନ ଠପ୍ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକ ସ୍ପେଶାଲ ଟ୍ରେନରେ ଭଦ୍ରକରେ ଓହ୍ଲାଉଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ଭଦ୍ରକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ହୋଇଥିବା କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ରଖାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଖାଦ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଦିଆଯାଉନାହିଁ । ସେମାନେ ନିଜ ନିଜ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଯାଇପାରୁନାହାନ୍ତି ।  

ଏପରିକି ସେଠାରେ ରାତି ସାରା ବହୁ ପ୍ରବାସୀ ଅନିଦ୍ରା ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ । ସେଠାରେ ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ କହିବାରୁ ସେ କୌଣସି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିନଥଲେ । ଶେଷରେ ବାଧ୍ୟ ଶହ ଶହ ପ୍ରବାସୀ ଓଡିଆ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ୧୬ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥକୁ ଅବରେୋଧ କରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ରାସ୍ତାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବରେ ଗାଡି ଚଳାଚଳ ବାଧା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି ।

   Related Posts