Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୟ ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୦୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ସପୋରରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ଲସ୍କର କମାଣ୍ଡର ସମେତ ୩ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ
  • ||
  • ଆମେରିକା-ମେକ୍ସିକୋ ସୀମାରେ ହିଂସାକାଣ୍ଡ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡରେ ୧୮ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯୋଗ ଦିବସ, ଏବର୍ଷର ଥିମ୍ ‘ୟୋଗା ଫର ୱେଲନେସ୍’
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍ ମୋଡ୍‌ରେ ଟିକାକରଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଦୈନିକ ୩ ଲକ୍ଷ ଭାକସିନେସନ୍ ଟାର୍ଗେଟ୍
  • ||

ଛଅ ବର୍ଷ ଲିଭ-ଇନରେ ରହୁଥବା ଯୁବକ କାହିଁକି ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଲା ଧୋକା… ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

23/12/2018 at 6:26 PM

ଜାମଦସେଦପୁର ୨୩/୧୨-ବାହାଘର ପାଇଁ ତାରିଖ ସ୍ଥିର ହେଲା । କାର୍ଡ଼ ଛପାହେଲା ।  ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବ, ସାଙ୍ଗସାଥୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବଣ୍ଟା ସରିଥିଲା କାର୍ଡ଼ । ହେଲେ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନାକରିଦେଲା ଯୁବକ ।

ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ କେବଳ ପରିବାର ଅନୁମତି ନୁହେଁ, ଦୁହେଁଦୁହିଁକୁ ବି ଦେଇଥିଲେ କଥା । ଭଲପାଇବାକୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ୬ବର୍ଷ । ଭଲପାଇବାକୁ ସାକାର କରିବାକୁ ସେମାନେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବି ନେଇଥିଲେ । ପରିବାର ଦୁହିଁଙ୍କ କଥାରେ ବି ରାଜି ଥିଲେ । ହେଲେ ସବୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସରିବା ପରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ବାହାଘର । ମନା କରିଦେଲା ଧୋକାବାଜ୍ ପ୍ରେମିକ ।

ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟାନ ଅନୁସାରେ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ସେମିତି କିଛି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ନଥିଲା । ସେମାନେ ଏତେ ପରିମାଣରେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ କେହି କାହାକୁ ଦଣ୍ଡେ କି ଘଡ଼ିଏ ନ ଦେଖିଲେ ରହିପାରୁ ନ ଥିଲେ ।ଏମିତିକି ସେମାନେ ବାହାରକୁ ଗଲେ ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲି ପରିଚୟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ । ଦେହ ଖରାପବେଳେ ଆଡ଼ମିଶନ ହେଲାବେଳେ  ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ବୋଲି ସେହି ରେଜିଷ୍ଟାରରେ ଲେଖିଥିବା କଥା ଯୁବତୀ କହିଛନ୍ତି । ଏମିତି କିଛି କାରଣ ନ ଥାଇ ଛାଡ଼ି ଦେବାକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିନାହାଁନ୍ତି ଯୁବତୀ ।

ଏବାବଦରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀକୁ ଏକ ନିବେଦନ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ପଠାଇଛନ୍ତି । ସେଥିରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ସେ ସେହି ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ୬ ବର୍ଷର ସଂପର୍କଥିବା ବେଳେ ବାହାହେବାକୁ ମନାକରିବା ଆଦୌ ଠିକ ନୁହେଁ  ବୋଲି ଯୁବତୀ କହିଛନ୍ତି ।

ସେମାନେ ୬ବର୍ଷଧରି ଲିଭ ଇନ ରିଲେସନରେ ରହୁଥିଲେ । ସେମାନେ ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ମଧ୍ୟ ଚଳିଆସୁଥିଲେ । ହେଲେ ବିବାହ ପାଇଁ ସବୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସରିବା ପରେ କାହିଁକି ମନା କଲେ ବୋଲି ଯୁବତୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପାଖରେ ଚିଠି ମାଧ୍ୟମରେ ଆପତ୍ତି ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏବାବଦରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ଯୁବତୀ ଚିଠିରେ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts