Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବହ୍ମପୁର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ତାଳଚେରରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଆନ୍ଦୋଳନ, ସମସ୍ତ ଖଣିରୁ କୋଇଲା ଉତ୍ପାଦନ ସହ ପରିବହନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୩ ବର୍ଷରେ ପୂରା ହେବ ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣ
  • ||
  • ପୁଣି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏକ ନମ୍ବର, ଲୋକପ୍ରିୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କଳିଙ୍ଗ ଝୋଟ କାରଖାନାରେ ଅଘଟଣ, ମେସିନରେ ଚାପି ହୋଇ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଘରୋଇ କଳି ହେଲା କାଳ, ଦାଦାର ଛୁରାମାଡ଼଼ରେ ଝିଆରୀ ଆହତ
  • ||

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାତୁଣୀ ନାଭ୍ୟା ନାଭେଲୀ ନନ୍ଦାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମିଜାନ ଜାଫରୀ ! ରିଲେସନସିପକୁ ନେଇ ଏପରି କହିଲେ…

4/01/2021 at 8:29 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୪/୦୧ : ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାତୁଣୀ ନଭ୍ୟା ନଭେଲି ନନ୍ଦା ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ଜାଭେଦ୍ ଜାଫରୀଙ୍କ ପୁଅ ମିଜାନ୍ ଜାଫରୀଙ୍କ ନାଁକୁ ନାଭ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଯୋଡାଯାଉଛି । ଦୁହେଁ ରିଲେସନସିପରେ ଥିବା ନେଇ ଏବେ ଲାଇମଟାଇମରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମିଜାନ୍ ଜାଫରୀ ନାଭିଆଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ।

ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ବେଳେ ମିଜାନଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ମାରିବା, ବିବହା କରିବା ଏବଂ ହୁକ୍ ଅପ୍ କରିବା ପାଇଁ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ, ନଭ୍ୟା ନଭେଲି ନନ୍ଦା ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାକୁ ବାଛିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଜବାବ କଣ ହେବ? ଏହାର ଉପ​‌ରେ ମିଜାନ କହିଥିଲେ ସେ ନାଭ୍ୟାଙ୍କୁ ବିବହ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ,  ହୁକ୍ ଅପ୍ ସାରାଙ୍କ ସହିତ ଏବଂ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଚାହିଁବେ ।

ଏହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ନାଭ୍ୟାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ନାଁ ଯୋଡା ଯିବାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ, ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେଭଳି କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ମନ୍ଧୁତ୍ବର ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ରିଲେସନସିପ୍‌ ଥାଏ । ମିଜାନ ଏବଂ ନାଭ୍ୟା ଉଭୟ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ପଢୁଥିଲେ । ୨୦୧୯ରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଡେଟ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା । ମିଜାନ ସେହିବର୍ଷ ମଲାଲ ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts