Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଟିକାକରଣ ଏକ କୋଟି ପାର, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୪୫୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୬୭୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୁନ ୨୪ରେ ବୈଠକ ଡାକିଲେ କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧି, ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳ ନେଇ ହେବ ମାନସମନ୍ଥନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସେବନକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ଗୋଡାଇଲେ ଯୁବକ, ୩ ଗିରଫ, ୧୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ଦ୍ବାରା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଅନେକ ଅର୍ଗାନ୍ ରହୁନି ସୁରକ୍ଷିତ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ୫୦ ନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଫୋନ୍ : ‘ଆପଣଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କନଫର୍ମ୍, ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅ’
  • ||
  • ଇଟ୍ଟାନଗର : ପୁଣି ଥରିଲା ଅରୁଣାଞ୍ଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଇଟ୍ଟାନଗରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟବହାର ହେବ ଷ୍ଟେରଏଡ୍ – ନିରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦ୍ବିତୀୟ ଲହର ଅପେକ୍ଷା ତୃତୀୟ ଲହର ପ୍ରଭାବ କମ୍, ତଥାପି ଜୋରଦାର କରିବାକୁ ପଡିବ ଟିକାକରଣ – ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ କାମୁଡିଦେଲା ସାପ, ଚାଲିଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଦୁର୍ଘଟଣା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଛାତରୁ ପଡି ଗଣମାଧ୍ୟମ ଅଧିକାରୀ ମୃତ୍ୟୁ

7/01/2019 at 12:07 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୭/୧ : ଜଣେ ୪୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଅଧିକାରୀ ୭ ମହଲା ଛାତରୁ ପଡି ଯିବାରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଘଟଣା ଗୋରେଗାଓଁ ଅଂଚଳର | ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନଗର ଅଂଚଳରେ ତ୍ରିମୁର୍ତ୍ତି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ୭ତମ ଫ୍ଲୋର ଛାତରୁ ପଡି ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ଆଦର୍ଶ ମିଶ୍ରଙ୍କ ରବିବାର ଦିନ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଆଦର୍ଶ ମିଶ୍ର ବିଲଡିଂ ଛାତ ଉପରକୁ ମର୍ନିଙ୍ଗ ୱାକ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି |

ଗୋରେଗାଓଁ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସଞ୍ଜୟ ଭୋଲେଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ଏହା ଦୁର୍ଘଟଣା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ | ତେବେ ୭ତମ ଫ୍ଲୋରରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ଆଦର୍ଶ ଏକ ଟ୍ରାକ ପ୍ୟାଣ୍ଟ, ଟିସାର୍ଟ ଏବଂ ହାତରେ ନେପକିନ ଧରି ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଇଥିଲେ | ବିଲଡିଂର ଅନ୍ୟ ଏକ ସିସିଟିଭିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ଠିକ ୧୦.୩୦ରେ ଆଦର୍ଶ ଛାତ ଉପରୁ ତଳକୁ ପଡିଛନ୍ତି | ତେବେ ସେ ଭୁଲ ବଶତଃ ପଡିଯାଇଥିଲେ ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖାଯାଇନଥିଲା | ଆଦର୍ଶ ଛାତରୁ ତଳକୁ ପଡିବ କ୍ଷଣି ତାଙ୍କୁ ସଂଗେସଂଗେ ନିକଟସ୍ଥ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା | ଡାକ୍ତର ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ |

ପୋଲିସ ବିଲଡିଂରେ ଲାଗିଥିବା ଅନ୍ୟ ସବୁ ସିସିଟିଭି ଯାଞ୍ଚ କରିବା ସହ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ଆଦର୍ଶ ମିଶ୍ର ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୁଅ ସହ ରହୁଥିଲେ | ଆଦର୍ଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସ୍ତବ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଆଦର୍ଶ ଛାତରୁ ପଡିଯିବା କ୍ଷଣି ପୋଲିସ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା | ପୋଲିସ ଆଦର୍ଶଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି | ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପରେ ପୋଲିସ ଆଦର୍ଶଙ୍କ ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବ ବୋଲି କହିଛି | ତେବେ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲେ ସତ ଜଣାପଡିବା ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆଦର୍ଶ ଡିଏନଏ ଖବରକାଗଜରେ ଭାଇସ ପ୍ରେସିଡେଣ୍ଟ ଥିଲେ | ତେବେ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଚାକିରୀ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ | ଆଦର୍ଶଙ୍କ ମିଡ଼ିଆ ଏବଂ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ୧୮ ବର୍ଷର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ରହିଥିଲା | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆଦର୍ଶ ଇଣ୍ଡିଆନ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ଆନନ୍ଦ ବଜାର ପତ୍ରିକା ଏବଂ ଲୋକମତ ଗ୍ରୁପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ |

   Related Posts