Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ବେଲଗାମ୍, ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୩୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କେସ୍, ୨୨୬୩ ମୃତ
  • ||
  • ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହେଲେ ମଞ୍ଚ କଳାକାର ରତିକାନ୍ତ ବେହେରା, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଚୋରା ବନ୍ଧୁକ କାରବାର, ମାଡିବସିଲା ପୋଲିସ, ପିସ୍ତଲ ଜବତ
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ସାଙ୍ଘାତିକ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୬୨୧୫ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଏବେ ୪ ଘଣ୍ଟା ଖୋଲା ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ୍, ଅଧା କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ କାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲ ଆଇସିୟୁରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜୀଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ୧୨ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ୩ ଦିନ ପାଇଁ ପଞ୍ଚାୟତ ସଟଡାଉନ୍, ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପରେ ପ୍ରଶାସନର ବଡ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||

ମହିଳା ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହମତିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାରୁ ମ୍ୟାକ୍ ଡୋନାଲଡ କମ୍ପାନୀର ସିଇଓଙ୍କୁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଲା ଏପରି ଦଶା

5/11/2019 at 4:50 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୫/୧୧: ମ୍ୟାକ ଡ଼ୋଲାନଡ୍‌ (McDonald)ର ସିଇଓ ଷ୍ଟିଭ୍ ଇଷ୍ଟରବ୍ରୁକ୍‌ଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଛି। ଆମେରିକାର ଗଣମାଧ୍ୟମ ସିଏନଏନକୁ ମ୍ୟାକ୍‌ ଡ଼ୋନାଲଡ୍ ପକ୍ଷରୁ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ଷ୍ଟିଭ୍‌ ଇଷ୍ଟରବ୍ରୁକ୍ କମ୍ପାନୀ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି। ଷ୍ଟିଭ୍‌ ଇଷ୍ଟରବ୍ରୁକ୍ ମହିଳା ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହମତିରେ ତାଙ୍କ  ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଏହା କମ୍ପାନୀର ନିୟମ ବିରୋଧ ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଏହା ବି କୁହାଯାଇଛି କି ଷ୍ଟିଭ୍‌ ଇଷ୍ଟରବ୍ରୁକ୍ ନିଜକୁ ନିର୍ଦୋଷ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବା ଲାଗି ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ହେଲେ ନିଜ ସପକ୍ଷରେ ବଳିଷ୍ଠ ପ୍ରମାଣ ଉପସ୍ଥାପନ କରି ପାରି ନ ଥିଲେ। ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇ ତାଙ୍କ ବଦଳରେ କ୍ରିସ୍‌ କେମ୍ପୋସିନ୍‌ଜକୀ(Chris Kempsinzki)ଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି।

 ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ଆମେରିକା ମ୍ୟାକ୍‌ଡ଼ୋଲାନଡ୍‌ କମ୍ପାନୀରେ  କ୍ରିସ୍‌ କେମ୍ପୋସିନ୍‌ଜକୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ବ ମିଳିଛି।  କ୍ରିସ୍‌ କେମ୍ପୋସିନ୍‌ଜକୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ କମ୍ପାନୀର ଆହୁରି ଉନ୍ନତି ଦିଗରେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ କାମ କରିବେ।

ଷ୍ଟିଭ୍ ଇଷ୍ଟରବ୍ରୁକ୍‌ ଇ-ମେଲ ମାଧ୍ୟରେ ନିଜ ଦୋଷ ପାଇଁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିବା କଥା ସୂଚନା ମିଳିଛି। କମ୍ପାନୀ ନିୟମ ବିରୋଧରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଷ୍ଟିଭ୍‌ ଇଷ୍ଟରବ୍ରୁକ୍ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ତେଣୁ କମ୍ପାନୀରୁ ତାଙ୍କୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts