Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ହଠାତ ସମୁଦ୍ର ମଧ୍ୟରେ ଫାଟିଲା ଭୟଙ୍କର ଜଳସ୍ତମ୍ଭ : ୫୦ ଘର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ

4/04/2019 at 5:24 PM

ମାଲେସିଆ ୪/୪ : ମାଲେସିୟା ସମୁଦ୍ର ତଟରେ ଥିବା ଏକ ରିସୋର୍ଟରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଅଚାନକ ସମୁଦ୍ରରେ ପାଣିର ଏକ ବଡ ଜଳସ୍ତମ୍ଭ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା | ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ ଆଖପାଖ ଅଂଚଳର ଅନେକ ଘର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି |


ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହାର ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | ସମୁଦ୍ର ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଜଳସ୍ତମ୍ଭ ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ଉପରକୁ ଉଠିଥିଲା ଏବଂ ଫାଟିଯାଇଥିଲା |

ଏହାର ଶବ୍ଦରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏହି ଜଳସ୍ତମ୍ଭ ବଡ ବଡ ବିଲଡିଂରୁ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ଥିଲା |


ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପେନାଙ୍ଗ ଦ୍ବୀପର ତେଜଙ୍ଗ ତୋକୋଙ୍ଗ ସହରରେ ଏହି ଜଳସ୍ତମ୍ଭ ଫାଟିବା ଯୋଗୁଁ ପାଖାପାଖି ୫୦ ଘର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି | ଘଟଣା ସୋମବାର ଦିନ ଘଟିଥିଲା | ଆଖପାଖ ଅଂଚଳରେ ପାଖାପାଖି ୨ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ବସବାସ କରୁଥିଲେ | ସମୁଦ୍ରରେ ଜଳସ୍ତମ୍ଭ ଫାଟିବା ଯୋଗୁଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ |


ଏହି ଭୟଙ୍କର ଜଳସ୍ତମ୍ଭ ପାଖାପାଖି ୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥିଲା | ଏହା ସହ ପାଣିରେ ବିଜୁଳି କରେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା | ଜଳସ୍ତମ୍ଭ ଫାଟିବା ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଘର ଛାତ ମଧ୍ୟ ଉଡିଯାଇଛି |

ଜଣେ ୭୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପ୍ରତେକ୍ଷଦର୍ଶୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିଗତ ୫୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଏହିଭଳି ଭୟଙ୍କର ଘଟଣା ଦେଖିଥିଲେ |

   Related Posts