Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ଇଦ ଉଲ୍ ଜୁହା ଅବସରରେ ଶ୍ରୀନଗରରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଓ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ

22/08/2018 at 4:24 AM

ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ୨୨/୮:ଇଦ ଉଲ୍ ଜୁହା ଅବସରରେ ଶ୍ରୀନଗରରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଓ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଛି। ଇଦ୍ ଅବସରରେ ଶ୍ରୀନଗରର ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ମସଜିଦରେ ନମାଜ ପଢିବାପାଇଁ ରୁଣ୍ଡ ହେଉଥିବାବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ବିକ୍ଷୋଭକାରୀ ହାତରେ ପାକିସ୍ତାନ ଜାତୀୟ ପତାକା ଓ ନୃଶଂସ ଆତଙ୍କୀ ସଂଗଠନ ଆଇଏସର ପତାକା ଧରି ରାଜରାସ୍ତାରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ବିକ୍ଷୋଭକାରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀମାନଙ୍କ ଉପରକୁ ପଥର ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ । ବିକ୍ଷୋଭକାରୀ କଳା ପତାକା ଧରି ପ୍ରତିବାଦ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଆଉ ସେମାନଙ୍କର ପତାକାରେ ମୁସା ଆର୍ମି ଲେଖାଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲା। ଅନନ୍ତନାଗରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ପୋଲିସ ଗାଡି ଉପରକୁ ବିକ୍ଷୋଭକାରୀ ପଥର ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ। ଠେଙ୍ଗାବାଡି ଧରି ଗାଡିକୁ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଥିଲେ ।

   Related Posts