Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଞ୍ଜାବର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଜାରି, ୮ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀ ପରେ ରାଞ୍ଚି ! ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୭ଜଣଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

30/07/2018 at 10:01 AM

ପୁଣି ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୭ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ଝାଡଖଣ୍ଡ ରାଜଧାନୀ ରାଞ୍ଚିରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ରାଞ୍ଚି କାନକେ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଦୀପକ ଝାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଦୀପକ ଝା ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ୬ଜଣ ସଦସ୍ୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଦୀପକ ସ୍ଥାନୀୟ ଗଡରେଜ କଂପାନୀର ଚାକିରି କରୁଥିବା ବେଳେ ପତ୍ନୀ, ଦୁଇ ପିଲା, ସାନଭାଇ ଓ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ଭଡାଘରେ ରହୁଥିଲେ । ପୋଲିସ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସମସ୍ତ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି । ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିଲେ ବି ଗଣ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ସଠିକ କାରଣ ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ । ଆର୍ଥିକ ଅନଟନ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ହୋଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ପୋଲିସ ସଂଦେହ କରୁଛି । କିଛିଦିନ ତଳେ ଝାଡଖଣ୍ଡ ହଜାରିବାଗ ଅଞ୍ଚଳରେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ପରିବାର ଆର୍ଥିକ ଅନଟନ କାରଣରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ବୁରାରୀରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ବାସର ବଶବର୍ତ୍ତି ହୋଇ ୧୧ ଜଣ ସଦସ୍ୟ ଗଣଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ଯାହାକି ସାରା ଦେଶରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଦୁଇ ଘଟଣା ମନରୁ ନଲିଭୁଣୁ ପୁଣି ଏକ ପରିବାର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି ।

   Related Posts