Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ିଲା ଚିନ୍ତା : ପିଆଜ କିଲୋ ୧୦୦ ଟଙ୍କା !
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଝାଡୁମାରି ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିଥିବା ଟ୍ରାଫିକ୍ କନେଷ୍ଟବଳ ଲଳିତ ମୋହନ ରାଉତ ସମ୍ମାନୀତ
  • ||
  • ଲେମ୍ବୁ ପାଣିରେ ସନ୍ଧବ ଲୁଣ ମିଶାଇ ସେବନ କଲେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହୋଇଥାଏ ଓଜନ
  • ||
  • ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚାକିରୀ: ବିସ୍କୁଟ୍ ଚାଖିବାକୁ ମିଳିବ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରମା
  • ||
  • ଭକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମିଳିବ ମହାପ୍ରସାଦ ମିଳିବ
  • ||
  • ପୂଜା ପାଇଁ କଟକ ସହରରେ ମୁତୟନ ହେବେ ୩୦ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ପଡିଆବାହଲରେ ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ଓ ଶିଶୁପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ବୋଧନ
  • ||
  • ସଞ୍ଜୁ ବାବାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ଖବର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମୋସ୍ ମିସାଇଲ୍ ପରୀକ୍ଷଣରେ ଭିଡିଓ ଜାରି କଲା ଭାରତୀୟ ନୌସେନା
  • ||

ବିଷ ପିଇ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୫ଜଣ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

1/01/2019 at 6:29 PM


ଅହମଦାବାଦ ୧/୧ : ଗୁଜରାଟ ଜାମନଗର ଜିଲ୍ଲାର କିସାନ ଚୌକ ଅଂଚଳରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୫ଜଣ ସଦସ୍ୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଶବ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛନ୍ତି | ପ୍ରାଥମିକ ଯାଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଏହି ପରିବାର ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ଗତି କରୁଥିଲା |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଜାମନଗର ଜିଲ୍ଲାର କିସାନ ଚୌକ ଅଂଚଳର ମୋଦି ବାଡା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା | ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଶରଦ ସିଂହଲଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ପରିବାରର କେବଳ ୮୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପନ୍ନାଲାଲ ସାକରିଆ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି | ଘଟଣା ବେଳେ ପନ୍ନାଲାଲ ଉପର ଘରେ ଶୋଇଥିଲେ | ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ତଳ ଘରେ ଶୋଇଥିଲେ | ଶୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ସାକରିଆ ପରିବାରର ୫ଜଣ ସଦସ୍ୟ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ଘଟଣା ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା | ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଦୀପକ ପନ୍ନାଲାଲ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଥିଲେ | ସେ ରାତିରେ ପାଣିରେ ବିଷ ମିଶାଇ ସ୍ତ୍ରୀ ଆରତୀ (୪୨), ମା ଜୟାବେନ ସାକରିଆ(୭୮), ଝିଅ କୁଂକୁମଲତା (୧୦), ପୁଅ ହେମନ୍ତ(୫)କୁ ଦେଇଦେଇଥିଲେ | ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ |


ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ଦୀପକଙ୍କ ପରିବାର ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିଲେ | ଦୀପକଙ୍କ ମାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତି ମାସରେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଉଥିଲା | ସେ ଘର ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୋନ ଆଣିଥିଲେ | ଘର ଲୋନ ପାଇଁ ପ୍ରତି ମାସରେ ୧୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ସୁଝିବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଯାଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ଗତ ୩ ମାସ ହେଲାଣି ଦୀପକ ଘର ଲୋନ ଦେଇନଥିଲେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହୁଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଦୀପକ ନିଜର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ମା’ଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଆଉ ଘର ଲୋନ ପାଇଁ ମାସିକ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଉଛି |

ଏପଟେ ତାଙ୍କ ରୋଜଗାର ମାସକୁ ମାତ୍ର ୧୫ ରୁ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା | ଆଉ ସେତିକି ଟଙ୍କାରେ ଘରର ଗୁଜୁରାଣ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଭାବେ ହୋଇପାରୁନାହିଁ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ | ପୋଲିସକୁ ଦୀପକଙ୍କ ଘରୁ ଏକ ବିଷ ବୋତଲ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା |

   Related Posts