ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରୟାଲ୍ସ ବନାମ କିଙ୍ଗସ, ଜିତିଲେ ପ୍ଲେ-ଅଫରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବ ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • ଲାଲୁ ପରିବାରକୁ ଗୁଡ୍ ମର୍ଣ୍ଣିଂ କଲା ସିବିଆଇ : ସକାଳୁ ସକାଳୁ ୧୭ ଜାଗାରେ ଚଢଉ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ବଢିବ ତାତି, ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ୨୭ ମାସ ପରେ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ପହଁଚିଲେ ଶିବପାଲ ଯାଦବ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ବୋମାମାଡ, ସହିଦନଗର ଥାନା ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବେ ସିଦ୍ଧୁ, ବର୍ଷେ ପାଇଁ ଯିବେ ଜେଲ୍ !
  • ||
  • ଆଜି ଜେଲରୁ ମୁକୁଳି ପାରନ୍ତି ଆଜମ ଖାନ, ଜେଲରେ ପହଁଚିଲା ଜାମିନ ଆଦେଶ
  • ||

ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର କୋରିଆଁରେ ଚାନ୍ଦା ନଦେବାରୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ

14/10/2018 at 10:48 PM

ଢ଼େଂକାନାଳ;୧୪/୧୦- ଚାନ୍ଦା ନଦେବାରୁ ଫାର୍ସା ଚୋଟ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣରେ ପାଣି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି ମାଲିକ ଗୁରୁତର । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କଯକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ। ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର କୋରିଆଁ ବାଏପାସ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ଚାନ୍ଦାକୁ ନେଇ ଜୁଲମ ।ଚାନ୍ଦା ଜୁଲମକୁ ନେଇ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ପୁଲିସ  ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ  ପକ୍ଷରୁ  ଆଡ଼ଭାଇଜରି ଜାରି କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଜାନ୍ଦା ଜୁଲମ କମିନାହିଁ । ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଢେଙ୍କାନାଳ ସହରରେ ଆଜି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ଚାନ୍ଦା ନଦେବାରୁ ସହରର କୋରିଆଁ ବାଏପାସ ନିକଟରେ ଥିବା ଗଙ୍ଗୋତ୍ରୀ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜରସ ନାମକ ଏକ ପାଣି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି ମାଲିକ ରାକେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ମରଣାନ୍ତକ  ଆକ୍ରମଣର  ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ସ୍ଥାନୀୟ  ବସ୍ତିର  କତେକ  ଯୁବକ ରାକେଶଙ୍କୁ  ଲୁହା ରଡରେ  ମାଡ ସାଙ୍ଗକୁ ଫାର୍ସା ଚୋଟରେ ହାଣି ଗୁରୁତର କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଚିକତ୍ସା ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ଢେଙ୍କାନାଳ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାଓ ପରେ କଟକ ଏସସିବିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଜୁଆଙ୍ଗସାହିର କତେକ ଯୁବକ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ଚାନ୍ଦା ମାଗି ଯାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ତାଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ କୋରିଆଁ ଛକ ପୂଜା ପ୍ରତିଷ୍ଟାନ ନେଉଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଚାନ୍ଦା ଦେବାକୁ ମନା କରିଥିଲେ । ପରେ ସେ ପାଖ ହଟେଲକୁ ଖାଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ସେହି ଯୁବକମାନେ ଏପରି ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଗୁରୁତର ରାକେଶ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏ ସଂପର୍କରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଟାଉନ ଥାନାରେ ରାକେଶ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ବସ୍ତି ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ପାଲଟା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ତେବେ ଟାଉନ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଢେଙ୍କାନାଳ ଟାଉନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । 

   Related Posts