Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ କରୋନା ନିୟମର ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ଉଲଙ୍ଘନ, ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୬ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ୍ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବୁ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ, ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରା ବନ୍ଦ, ଆଜିଠୁ ଜୁନ୍ ୧୫ ଯାଏଁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ୨ କୋଟି ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୟେଲୋ ଜୋନ୍‌କୁ ଗଲା ୫ ଜିଲ୍ଲା, ପୂର୍ବରୁ ୨ ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ରେଡ୍ ଜୋନ୍‌ରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : କୋଇଲା ଖଣି ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସରୁ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରୁ ଛତିଶଗଡକୁ ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ଅପ୍ରେଲ ୩୦ଯାଏଁ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ଠପ୍
  • ||
  • CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାର୍କ ସ୍ଥିର କରିବ ବୋର୍ଡ
  • ||

ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର କୋରିଆଁରେ ଚାନ୍ଦା ନଦେବାରୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ

14/10/2018 at 10:48 PM

ଢ଼େଂକାନାଳ;୧୪/୧୦- ଚାନ୍ଦା ନଦେବାରୁ ଫାର୍ସା ଚୋଟ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣରେ ପାଣି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି ମାଲିକ ଗୁରୁତର । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କଯକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ। ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର କୋରିଆଁ ବାଏପାସ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ଚାନ୍ଦାକୁ ନେଇ ଜୁଲମ ।ଚାନ୍ଦା ଜୁଲମକୁ ନେଇ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ପୁଲିସ  ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ  ପକ୍ଷରୁ  ଆଡ଼ଭାଇଜରି ଜାରି କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଜାନ୍ଦା ଜୁଲମ କମିନାହିଁ । ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଢେଙ୍କାନାଳ ସହରରେ ଆଜି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ଚାନ୍ଦା ନଦେବାରୁ ସହରର କୋରିଆଁ ବାଏପାସ ନିକଟରେ ଥିବା ଗଙ୍ଗୋତ୍ରୀ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜରସ ନାମକ ଏକ ପାଣି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି ମାଲିକ ରାକେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ମରଣାନ୍ତକ  ଆକ୍ରମଣର  ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ସ୍ଥାନୀୟ  ବସ୍ତିର  କତେକ  ଯୁବକ ରାକେଶଙ୍କୁ  ଲୁହା ରଡରେ  ମାଡ ସାଙ୍ଗକୁ ଫାର୍ସା ଚୋଟରେ ହାଣି ଗୁରୁତର କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଚିକତ୍ସା ପାଇଁ ପ୍ରଥମେ ଢେଙ୍କାନାଳ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାଓ ପରେ କଟକ ଏସସିବିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଜୁଆଙ୍ଗସାହିର କତେକ ଯୁବକ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୂଜା ଚାନ୍ଦା ମାଗି ଯାଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ତାଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ କୋରିଆଁ ଛକ ପୂଜା ପ୍ରତିଷ୍ଟାନ ନେଉଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଚାନ୍ଦା ଦେବାକୁ ମନା କରିଥିଲେ । ପରେ ସେ ପାଖ ହଟେଲକୁ ଖାଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ସେହି ଯୁବକମାନେ ଏପରି ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଗୁରୁତର ରାକେଶ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏ ସଂପର୍କରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଟାଉନ ଥାନାରେ ରାକେଶ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ବସ୍ତି ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ପାଲଟା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ତେବେ ଟାଉନ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଢେଙ୍କାନାଳ ଟାଉନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । 

   Related Posts