Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କାର୍ ନକିଣି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ ମାଲିକ, ମାରୁତି ସୁଜୁକି ଦେଉଛି ଦମଦାର୍ ଅଫର୍, ଦେବାକୁ ପଡିବନି କୌଣସି ଡାଉନ୍ ପେମେଣ୍ଟ୍

30/08/2020 at 7:33 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୩୦|୦୮: କାର୍ କିଣିବା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ରହିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଅର୍ଥାଭାବ ଯୋଗୁଁ କାର୍ କିଣିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ମାରୁତି ସୁଜୁକି ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ଆପଣ କାର୍ ନକିଣି ମଧ୍ୟ କାର୍ ମାଲିକ ହୋଇପାରିବେ ।

ମାରୁତି ସୁଜୁକି ସବସ୍କ୍ରାଇବ୍ ନାମରେ ଏକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏଥିରେ ନୂଆ ସ୍ୱିଫ୍ଟ, ଡିଜାୟାର, ବ୍ରିଜା, ବଲେନୋ, ସିୟାଜ ଓ ଏକ୍ସଏଲ୬ ଆଦି କାରକୁ ୧୨, ୧୮, ୨୪, ୩୦, ୩୬ କିମ୍ବା ୪୨ ମାସ ପାଇଁ ଘରକୁ ନେଇପାରିବେ । କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ କାର୍ ଓ ଅବଦ୍ଧି ଚୟନ କରିବାର ସ୍ୱାଧିନତା ମିଳିବ । ଅର୍ଥାତ ଆପଣ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ କାରକୁ ଘରକୁ ନେଇପାରିବେ ।

ଏହି ଅଫରରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ କୌଣସି ମେଣ୍ଟେନାନ୍ସ ଓ ଇନ୍ସୁରାନ୍ସ ଅର୍ଥ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ଏପରିକି ଡାଉନ ପେମେଣ୍ଟର ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । କେବଳ କାର୍ ବାବଦରେ ମାସିକ ଭଡା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଅଫର୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବାୟବ୍ୟାକ୍ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ ।

ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସୁବିଧାର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିକଟସ୍ଥ ଡିଲରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ । ନଚେତ୍  www.marutisuzuki.com/ subscribe ଓ୍ୱେବସାଇଟରେ ଫର୍ମ୍ ସବମିଟ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହି ଫର୍ମରେ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ସହ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଏହାପରେ କମ୍ପାନୀ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସୁବିଧା କେବଳ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ, ପୁଣେ, ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଓ ଗୁରଗାଓଁରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts