Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ଜୁଲାଇ ୨୦ରୁ ବୃଷ ଓ ମିଥୁନ ସମେତ ଏହିସବୁ ରାଶିରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭଲ ଦିନ, ସବୁ କାମରେ ମିଳିବ ସଫଳତା

4/07/2021 at 5:11 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୦୪/୦୭ : ଜୁଲାଇ ୨୦ ତାରିଖରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସେହି ଦିନ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ସିଂହ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ମଙ୍ଗଳଙ୍କୁ ଉର୍ଜା, ଭାଇ, ଭୂମି , ଶକ୍ତି, ସାହାସ, ପରାକ୍ରମ, ସୌର୍ଯ୍ୟ, ଗତିଶୀଳତା ଏବଂ ଜୀବନ ଶକ୍ତିର କାରକ ଗ୍ରହ କୁହାଯାଏ । ଆସନ୍ତା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୬ ତାରିଖ ଯାଏଁ ସିଂହ ରାଶିରେ ବରାଜମାନ ରହିବେ ମଙ୍ଗଳ । ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ଓ ଖରାପ ଉଭୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ୨୦ ଜୁଲାଇରୁ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ବୃଷ ରାଶି

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ହେତୁ ବୃଷ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରି ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହା ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ମିଳିବ । ଆଦାନ ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ସମୟ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି

ଏହି ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ହେତୁ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ ଦେବ । ଚାକିରି ଓ ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଙ୍ଗଳ ପ୍ରବେଶର ଅବଧି ଶୁଭ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଓ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଂଶସା ମିଳିବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଦିନ କଟାଇବାକୁ ସମୟ ପାଇବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।

ବିଛା ରାଶି

ସିଂହ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ ହେତୁ ବିଛା ରାଶିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ମିଳିବ । ଏହା ସହ ମାନ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିଶ୍ବାସ ଏବଂ ଭରଷା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏହା ସାଧାରଣତଃ ଚାକିରି ଓ ବାଣିଜ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସୁଖମୟ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି

କୁମ୍ଭ ରାଶିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ଆସିବ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଙ୍ଗଳ ଆସିବା ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ହେବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ।  ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ସହ ଦିନ ମଧ୍ୟ ଭଲରେ କଟିବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଦିନ ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଭଲରେ କଟିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲରେ ଅତିବାହିତ ହେବ ।

   Related Posts