Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗୁରୁବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୮୪୭୧ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୨୪୯ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ଜଣେ କଳାକାର, ଅଭିନେତା ପ୍ରିୟ ସୁନ୍ଦର ମିଶ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୁକୁଡାକୁ ଖାଇଗଲେ ବୁଲା କୁକୁର, ରାଗି ଯାଇ ଗୁଳି କରିଦେଲା ମାଲିକ : ଥାନାରେ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

ଏହି ୪ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କରିଥାଏ ମଙ୍ଗଳ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଲିଷ୍ଟରେ ରହିଛନ୍ତି କି ଆପଣ

7/12/2021 at 9:20 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୧୨ : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ୱାମୀ ଗ୍ରହ ରହିଥାନ୍ତି। ଗ୍ରହ ଏବଂ ରାଶିର ସଠିକ୍ ମିଶ୍ରଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିଥାଏ। ମଙ୍ଗଳକୁ ଗ୍ରହର ସେନାପତି କୁହାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମଙ୍ଗଳ ଭିନ୍ନ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଚାରୋଟି ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସ୍ଥିତିରେ ରହିଥାଏ।  ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥାଏ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ କେଉଁ ଚାରୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟବାନ କରିଥାଏ।

ମେଷ :

ମେଷ ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ମଙ୍ଗଳ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରଭାବ ରହିଥାଏ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏମାନେ ସ୍ୱଭାବରେ ଜିଦଖୋର ହୋଇଥାନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି।

ବିଛା :

ବିଛା ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ହେଉଛନ୍ତି ମଙ୍ଗଳ। ଏହି ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥାଏ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଫିଟ୍ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ରହିଥାନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ଏମାନେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ଦୃଢ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସାହସର ସହିତ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ କରନ୍ତି।

ମକର :

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ମକର ରାଶି ଉପରେ ରହିଥାଏ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କରିଥାନ୍ତି। ଏହା ସହିତ, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଧନର ଅଭାବ ହୋଇନଥାଏ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ :

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଉପରେ ମଙ୍ଗଳର ପ୍ରଭାବ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ହୋଇଥାଏ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ଏକ ଅନନ୍ୟ ଗୁଣ ରହିଥାଏ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୁଅନ୍ତି।

   Related Posts