Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୪ ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ, ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି
  • ||
  • କୋଟିଆରେ ହେବ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ, ୧୩ଟି ବୁଥରେ ମତଦାନ
  • ||

କାଲିଠୁ ଶୋଭନ ଯୋଗରେ ମଙ୍ଗଳ, ବଦଳିବ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ….

9/09/2019 at 1:14 PM

ଶାସ୍ତ୍ରଅନୁସାର କାଲିଠାରୁ ମଙ୍ଗଳ ଶୋଭନ ଯୋଗ ରହିବେ।ଫଳରେ କେତୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯାଇ ପାରେ।ସେମାନଙ୍କ ଦୌନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଓ ଶାନ୍ତି ଭରିଯିବ।ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ।ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ମଙ୍ଗଳରେ ଶୋଭନ ଯୋଗ ରହିଛି।

ମେଷ ଓ ସିଂହ ରାଶି-  ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କଲିଠୁ ଏହି ରାଶି ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଶୋଭନ ଯୋଗରେ ରହିବେ।ସେଥିଲାଗି ମେଷ ଓ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯାଇପାରେ।ସେମାନଙ୍କ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ କୌଣସି ବାଧାବିଘ୍ନ ଆସିବ ନାହିଁ।ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ। ଏଥିସହ ସ୍ନେହ, ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ଧନ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ।ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ବଜରଙ୍ଗବାଲିଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

ବିଛା ଓ ଧନୁ ରାଶି- ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶି ମଧ୍ୟ କାଲିଠୁ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଶୋଭନ ଯୋଗରେ ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯାଇପାରେ। ଅଧାରେ  ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଓ ଖୁସି ଭରିଯିବ।ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସେମାନଙ୍କ  ଆର୍ଥିକସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ଼ ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ।ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ହନୁମାନଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବା ଉଚିତ୍‌।

ମିଥୁନ ଓ କର୍କଟ ରାଶି-  ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶି  କାଲିଠୁ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଶୋଭନ ଯୋଗରେ ରହିବେ। ଏହା ପ୍ରଭାବରେ ମିଥୁନ ଓ କର୍କଟ ରାଶିଧାରୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହେବେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲି ଯାଇପାରେ।ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଅଚାନକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ସହ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମଧ୍ୟ ତ୍ରାହି ପାଇବେ। ଅଧାରେ ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ।ମିଥୁନ ଓ କର୍କଟ ରାଶିଧାରୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ହନୁମାନଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

   Related Posts