Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ ମଙ୍ଗଳ : ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ କିପରି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ

22/02/2021 at 3:36 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୨/୦୨ : ଫେବୃଆରୀ ୨୨ ଅର୍ଥାତ୍  ଆଜି ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି ।  ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ସକାଳ ୫ଟା ୦୨ ମିନିଟରେ  ମେଷ ରାଶିରୁ ବାହାରି ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ବୃଷ ରାଶିରେ ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ମେଷ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ମଙ୍ଗଳ ଜାତକରେ ସାହସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଜାଗ୍ରତ କରିଥାଏ । ଏଥି ସହିତ ଯଦି କୁଣ୍ଡଳୀରେ ମଙ୍ଗଳ ଶୁଭ ସ୍ଥାନରେ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ରାଜ ଯୋଗ ଦେଇଥାଏ । ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନସମସ୍ତ ୧୨ ଟି ରାଶି ଉପରେ ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ।  ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କ’ଣ ପ୍ରଭାବ ରହିବ –

ମେଷ – ମଙ୍ଗଳର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ । ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ । ପ୍ରଫେସନାଲ ଲାଇଫ୍ ରେ ନୂତନ ଉପାୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ।

ବୃଷ- ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ।

 ମିଥୁନ- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଶକ୍ତିରେ ଭରପୁର ରହିବେ । ଏକାଥରକେ ଆପଣ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ – ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ସହିତ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ ।

ସିଂହ- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗମନାଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହୋଇପାରେ । ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ । ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି ।

କନ୍ୟା – ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆପଣ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ ।

ତୁଳା- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ତେଣୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହିବେ । ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ ।

ବିଛା- ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷମାନେ ନିଜର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଚମତ୍କାର ହେବା ସହିତ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଜ୍ଞାନ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ।

ଧନୁ –ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି । ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ।

ମକର – ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ବିନମ୍ର ହେବେ । ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ – ଆପଣ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ହେବେ । ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବେ । ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ । କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭ ଫଳ ପାଇପାରନ୍ତି ।

ମୀନ – ନିଜର ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସହାୟକ ହେବେ । ଧୈର୍ଯ୍ୟ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବ । କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ ।

   Related Posts