Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

କପୁର ଡ୍ୟାମକୁ ଡେଇଁଲେ ବିବାହିତା ଯୁବତୀ : ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

11/11/2019 at 12:19 PM

ନବରଙ୍ଗପୁର ୧୧/୧୧: ଘରୋଇ କଳିରୁ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରକୁ ଡେଇଁ ପଡି ନବ ବିବାହିତ ଯୁବତୀଙ୍କ  ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ସ୍ଥିତ କପୁର ଡ୍ୟାମକୁ ଡେଇଁ ପଡି ଜୟନ୍ତୀ ହରିଜନ(୧୮) ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ।

 ସେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ କଲେଜରେ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ ଥିଲେ   l ସେହି ସମୟରେ ଅର୍ଥାତ,  ପ୍ରାୟ  ଆଠ ମାସ ତଳେ ସେ ଡୁମୁରିଗୁଡା ଗ୍ରାମର ଭୁବନ ହରିଜନ ନାମକ ଯୁବକଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ l ତେବେ ଶାଶୁ ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହେବାରୁ  ସେ କପୁର ଡ୍ୟାମକୁ ଡେଇଁ ଆଜି ସକାଳେ  ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି  ।

 ଖବର ପାଇ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ  ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପାଇଁ  ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗର ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଛି l  ବର୍ତମାନ  ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ପରେ ଶାଶୁ,  ନଣନ୍ଦ  ଓ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗତକାଲି ଘରର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହେବା ପରେ ସେ ବେଡାପଦ ସ୍ଥିତ ବାପଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ । ସକାଳେ ସେ ଚାଲି ଆସିବା ପରେ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ବିନା  କିଭଳି ବଂଚିବେ ବୋଲି ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରି  ପୁଣି ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲେ ତେବେ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ସ୍ବାମୀ ,ଶାଶୁ ଓ ନଣନ୍ଦଙ୍କ ସହ ପୁନର୍ବାର ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହେବାରୁ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ   କଲେଜକୁ ଯିବି ବୋଲି କହି କଲେଜ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରି ଆସିଥିଲେ  ଓ ଏହାପରେ  କପୁର ଡ୍ୟାମକୁ  ଡେଇଁ ଆତ୍ମ ହତ୍ୟା  କରିଥିଲେ l ଏନେଇ ଜୟନ୍ତୀର  ଭଉଣୀ ଛବି ହରିଜନ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରର ଲୋକଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି  l  ପୋଲିସ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି l

   Related Posts