Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍ କଡରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ବେଲପଡାରେ ମାଓ ପୋଲିସ ମୁହାଁମୁହିଁ ; ଭୟରେ ଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ

14/05/2018 at 7:00 AM

ସୁନସାନ ରାସ୍ତାଘାଟ। ସୁନସାନ ହୋଇପଡିଛି ଗାଁ ଦାଣ୍ଡ। ଛୋଟ ଛୁଆ ଠାରୁ ବୁଢା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାରି ଦେଖାମିଳୁନି। ଗାଁର ସବୁ ଘର ଟାଟି କବାଟ ହୋଇଛି ବନ୍ଦ। କେହି ବାହାରକୁ ବାହାରୁ ନାହାନ୍ତି। ଏ ଥିଲା ଗତ କାଲି ରାତିରେ ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟର ପର ଦୃଶ୍ୟ। ମାଓ ଓ ପୋଲିସ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭୟରେ ଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି ଏ ଗ୍ରାମବାସି। ତେବେ ଏଭଳି ପରିସ୍ତତିରେ ନ୍ୟୁଜସଭେନେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଓ ପରଖିଥିଲା ଗାଁର ସ୍ତତି । ସେପଟେ ପୋଲିସ କୁ ମିଳିଲା ବଡ ସଫଳତା। ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି ଦୁଇ ଦୁଇଟି ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦି। ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ଖବର ପାଇବା ପରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଏସପିଙ୍କ ନେତୃତ୍ବ ରେ ଏସଓଜି ଓ ଡିବିଏଫ ଜଓ୍ବାନ ରାତି ଅଧରେ କରିଥିଲେ କୋମ୍ବିଙ୍ଗ। ରାତି ଅଧରେ ବେଲପଡା ବ୍ଲକ ଡୁଡୁକାମାଲ ଗାଁ କୁ ଘେରିଥିଲା ପୋଲିସ ସହ ଟିମ ଓ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ଅପରେସନ । ଗାଁ ରେ ୮ ରୁ ୧୦ ଜଣ ମାଓ ରହିଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଓ ମାଓଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା ମୁହାଁ ମୁହିଁ ପରିସ୍ତତି । ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ସରଙ୍ଡର କରିବା କୁ କହିଥିଲେ ହେଁ ଅତର୍କିତ ଭାବରେ ମାଓ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଗୁଳିଚାଲଣା। ତାହାର ଜବାବ ଦେବା କୁ ଯାଇ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା ଗୁଳିଚାଲଣା। କିଛି ସମୟ ଗୁଳିବିନମୟପରେ ଦୁଇ ଦୁର୍ଦାନ୍ତ ମାଓବାଦି ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ସେହି ଦିନ ରାତିରେ କିଭଳି ପରିସ୍ତିତି ଥିଲା? କିଭଳି ଭାବରେ ଡୁଡୁକା ମାଲ ଗାଁ ରେ ଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି ଲୋକ ? କେବେ ଠୁ ଓ କିଭଳି ଭାବରେ ମାଓଙ୍କ ଯାତାୟତ ସେହି ଗାଁ କୁ ରହିଛି ତାହା ର ସ୍ତତି ପରଖିବା ପାଇଁ ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଡୁଡୁକାମାଲ ଗାଁ କୁ । ଓ ସିଧାସଳଖ ଆମ ପ୍ରତିନିଧି ପଚାରିବୁଝିଥିଲେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଜିରୋରୁ ଲୋକଙ୍କ ମତ।

Leave a Reply

   Related Posts