Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||
  • ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍: ଆଇସୋଲେସନରେ ସଂକ୍ରମିତ, ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା : ୫ରେ ଓଡିଶା-ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ !
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ଶୀତ ଅଧିବେଶନ, ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କୃଷି ବିଲ୍ ରବ୍ଦ ନେଇ ଆସିବ ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||

ଅସୁରକ୍ଷିତ ବୟସ୍କ ! କଟକ ବେଲେଶ୍ବରରେ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଏକାଧିକ ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ସନ୍ଦେହ

14/12/2019 at 11:22 AM

କଟକ ୧୪/୧୨: କଟକ ବେଲେଶ୍ବର ନ୍ୟୁ କଲୋନୀରେ ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖିଅ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ । ଏପଟେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ବୟସ୍କଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ନେଇ ପୁଣି ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ । ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଦେଖିଲେ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।

ତେବେ କିଏ କାହିଁକି ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକଲା ସେ ନେଇ ପୋଲିସ ଖୋଳତାଡ କରୁଥିବାବେଳେ ପାରିପାର୍ଶ୍ବିକ ସ୍ଥିତିରୁ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଏକାଧିକ ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ମୃତ ଦମ୍ପତିଙ୍କର ୫ ଝିଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ, ସମସ୍ତେ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି । ମୃତ ଦମ୍ପତି ବେଲେଶ୍ବରରେ ଏକା ରହୁଥିବାବେଳେ , ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଘରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ତେବେ ସିଏ ବି ଗତ କିଛି ଦନ ହେବ କାମକୁ ଆସିନାହାନ୍ତି ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କ ଘରେ କିଛି ଶ୍ରମିକ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକ ଭଡାରେ ରହୁଥିଲେ । ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ଘର ଛାଡିବାଲାଗି ନିକଟରେ ତାଗିଦ୍ କରିଥିଲେ ଶ୍ରୀନାଥ ସାମଲ । ତେଣୁ ତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ହୁଏତ କିଛି ହୋଇଥାଇ ପାରେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଟୁଇନ ସିଟିରେ ଏକା ରହୁଥିବା ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ।

   Related Posts