Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି Ivankaଙ୍କ ମିମସ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

1/03/2020 at 8:55 PM

ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଶେଷ ହୋଇଛି। ଖୁବ୍ କମ ସମୟର ଏହି ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କିନ୍ତୁ ଭାରତୀୟଙ୍କ ମନରେ ଛାଡିଛି ଗଭିର ଛାପ। ଟ୍ରମ୍ପ ଏହି ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, କନ୍ୟା ଓ ଜାମାତାଙ୍କୁ ସଙ୍ଗରେ ନେଇ ଭାରତ ଆସିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ଦିନର ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଦେଖୁଦେଖୁ ଦିନ ସରିଯାଇଥିଲା। ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ, ରାଜଘାଟରେ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଓ ଦ୍ୱିପାକ୍ଷିକ ଆଲୋଚନା ଯୋଗୁ ବ୍ୟସ୍ତ ବହୁଳ ଥିଲା। କେତେବେଳେ ଫେରିଯାଇଥିଲେ ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଲୋକେ ଜାଣିବି ପାରିନଥିଲେ। ହେଲେ ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସରିବା ପରେ ଏବେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଝିଅ ଇଭାଙ୍କାଙ୍କୁ ନେଇ ଭାରତୀୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମୁଖର ହୋଇଉଠିଛି। ଖୁବ୍ ସେୟାର ହେଉଛନ୍ତି ଇଭାଙ୍କା।

ତେବେ କଥା କ’ଣ କି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜରମାନେ ଇଭାଙ୍କାଙ୍କ ମିମସ୍ ଖୁବ୍ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ପଞ୍ଜାବୀ ସିଙ୍ଗର ଦଲଜିତ ଦୋସାଞ୍ଝଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଇଭାଙ୍କା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଦଲଜିତ ଇଭାଙ୍କାଙ୍କ ଏକ ମିମସ୍ ପୋଷ୍ଟ କରି ସେ ଅନେକ ସମୟରୁ ତାଜମହଲ ଦେଖାଇ ନିଅ କହୁଥିଲେ ଏଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବୁଲେଇ ଆଣିଛି ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଇଭାଙ୍କାଙ୍କୁ ବେଶ୍ ଆକର୍ଷିତ କରିଛି। ଇଭାଙ୍କା ଏଭଳି ମିମସ୍ ସବୁ ଦେଖି ସେ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଅନେକ ସାଙ୍ଗ କରିଆସିଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଯାହାର ଉଦାହରଣ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ଦେଖାଯାଇପାରେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଇଭାଙ୍କାଙ୍କୁ ନେଇ ଯେଉଁ ମିମସ୍ ସବୁ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି ସେଥିରେ ତାଙ୍କୁ ସାଇକେଲରେ ବୁଲେଇ ନେଉଥିବା, ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଫଟୋ ଉଠାଉଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଏଣୁ ଇଭାଙ୍କା ତାଙ୍କପ୍ରତି ଭାରତୀୟଙ୍କ ଆବେଗକୁ ବେଶ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିବା ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts