Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||
  • ଆଜି ପ୍ରଥମ ଟି୨୦ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ ଭାରତ, ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ଫାଇଦା ନେବ ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୋଲିସ୍‌ ଏବଂ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ମାଲିକଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଅଡିଓ କଲ ଭାଇରାଲ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଅନେକ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ତଥ୍ୟ ଗାୟବ

2/08/2020 at 10:48 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୨/୦୮ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଉପରେ ଲଗାତାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି | ଏପଟେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଗଡ଼ବଡ଼ ଥିବା ଜଣାପଡୁଛି | ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଅନେକ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ତଥ୍ୟ ଦିଆଯାଇନାହିଁ | ଏହିଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ଏବେ ଆହୁରି ଛନ୍ଦି ହୋଇଯାଇଛି |

NEWS18 କହିଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ତଥ୍ୟ ହାତକୁ ଆସିଛି | ଏହି ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ ଏହି ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଥମରୁ ଯେଉଁ ପ୍ରମାଣ ପାଇଥିଲେ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ରିପୋର୍ଟ ଦର୍ଶାଯାଇନାହିଁ | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଦିନ ଭିଡିଓଗ୍ରାଫର କଣ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ତାର ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟରେ ନାହିଁ | ଏପରିକି ମୃତଦେହର ଉଚ୍ଚତା ତଥା କୌଣସି ଶାରୀରିକ ଚିହ୍ନ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟରେ ସୂଚନା ନାହିଁ |

ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମୃତ ଶରୀରରେ କଣ କଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଥିଲା ତାହା ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟରେ ନାହିଁ ଯେଉଁଥିରୁ ମୃତ୍ୟୁର ସମୟ ଜଣାପଡିବ | ମୃତଦେହର ସ୍ଥିତି ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟରେ କିଛି କୁହାଯାଇନାହିଁ ଯେପରିକି ଜିଭ ବାହାରକୁ ବାହାରିଥିଲା ନା ନାହିଁ, ଆଖି ଖୋଲା ଥିଲା ନା ବନ୍ଦ ଥିଲା, ଶବକୁ କେଉଁ ଅବସ୍ଥାରେ ଓହ୍ଲା ଯାଇଥିଲା | ବିହାର ପୋଲିସ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରକାଶ ନ କରି କହିଛି ଯେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଏହିସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେବା ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ |

ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଇବାକୁ ପଡିଥାଏ ଯେ, ଇଣ୍ଟରନାଲ ଅଙ୍ଗରେ କୌଣସି ଅସମାନ୍ୟତା ଥିଲା କି ନାହିଁ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ଶରୀରରେ କୌଣସି ଚିହ୍ନ ଥିଲା ନା ନାହିଁ | ଏହାସହ ବେକରେ ରସି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଶରୀରରେ ଯେଉଁସବୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ ସେ ସବୁ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇନାହିଁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକୀୟ ତଥ୍ୟ |

   Related Posts