Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୀନରେ ଦ୍ରୁତ ବେଗରେ ବ୍ୟାପିଲା କରୋନାର ଡେଲ୍‌ଟା ଭାରିଏଣ୍ଟ, ବେଜିଂ ସହ ୧୫ ସହରରେ ଆତଙ୍କ, ଉଡାଣ ବାତିଲ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୭୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଲଦାଖରେ ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା କେବେ ସମାପ୍ତ ହେବ ? ଡ୍ରାଗନ ସହ ୧୨ତମ ବୈଠକ ଆସନ୍ତାକାଲି
  • ||
  • ବାଂଶପାଳ : ଗାଁରେ ପଶି ଘର ଭାଙ୍ଗିଲା ଦନ୍ତା, କାନ୍ଥ ପଡି ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଅଲୋଡା ହେଲା ନବଜାତ ଶିଶୁପୁତ୍ର, ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ରାସ୍ତା କଡକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ୨ ଚାଳକ : ମେଡିକାଲରେ ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଟକ : ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ସହ ୧୦ହଜାର ଜରିମନା : ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଦେବେ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର କ୍ଷତିପୂରଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSSC ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପିଏସ୍ : ଜବତ ହେଲାଣି ନଗଦ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ସହ ଫ୍ଲାଟ୍ ଆଉ ପ୍ଲଟ୍
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଚିଙ୍ଗୁଡି ବନ୍ଧରେ ଅଘଟଣ : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ୬ ଓଡିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବଦଳିଲା ନିୟମ : ୬୩,୩୦୩ ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷକ ପାଇବେ ପଦୋନ୍ନତି, ରେସିଡେନ୍ସି ପିରିୟଡ୍ କମାଇଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଅନେକ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ତଥ୍ୟ ଗାୟବ

2/08/2020 at 10:48 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୨/୦୮ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଉପରେ ଲଗାତାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି | ଏପଟେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଗଡ଼ବଡ଼ ଥିବା ଜଣାପଡୁଛି | ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଅନେକ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ତଥ୍ୟ ଦିଆଯାଇନାହିଁ | ଏହିଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ଏବେ ଆହୁରି ଛନ୍ଦି ହୋଇଯାଇଛି |

NEWS18 କହିଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ତଥ୍ୟ ହାତକୁ ଆସିଛି | ଏହି ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ ଏହି ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଥମରୁ ଯେଉଁ ପ୍ରମାଣ ପାଇଥିଲେ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ରିପୋର୍ଟ ଦର୍ଶାଯାଇନାହିଁ | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଦିନ ଭିଡିଓଗ୍ରାଫର କଣ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ତାର ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟରେ ନାହିଁ | ଏପରିକି ମୃତଦେହର ଉଚ୍ଚତା ତଥା କୌଣସି ଶାରୀରିକ ଚିହ୍ନ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟରେ ସୂଚନା ନାହିଁ |

ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମୃତ ଶରୀରରେ କଣ କଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଥିଲା ତାହା ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟରେ ନାହିଁ ଯେଉଁଥିରୁ ମୃତ୍ୟୁର ସମୟ ଜଣାପଡିବ | ମୃତଦେହର ସ୍ଥିତି ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟରେ କିଛି କୁହାଯାଇନାହିଁ ଯେପରିକି ଜିଭ ବାହାରକୁ ବାହାରିଥିଲା ନା ନାହିଁ, ଆଖି ଖୋଲା ଥିଲା ନା ବନ୍ଦ ଥିଲା, ଶବକୁ କେଉଁ ଅବସ୍ଥାରେ ଓହ୍ଲା ଯାଇଥିଲା | ବିହାର ପୋଲିସ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରକାଶ ନ କରି କହିଛି ଯେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଏହିସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେବା ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ |

ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଇବାକୁ ପଡିଥାଏ ଯେ, ଇଣ୍ଟରନାଲ ଅଙ୍ଗରେ କୌଣସି ଅସମାନ୍ୟତା ଥିଲା କି ନାହିଁ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ଶରୀରରେ କୌଣସି ଚିହ୍ନ ଥିଲା ନା ନାହିଁ | ଏହାସହ ବେକରେ ରସି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଶରୀରରେ ଯେଉଁସବୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥାଏ ସେ ସବୁ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇନାହିଁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକୀୟ ତଥ୍ୟ |

   Related Posts