Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ବିକାଶ ଦୁବେର ଅନେକ ଫାଇଲ୍ ଗାୟବ୍ : କୁଆଡେ ଗଲା, କିଏ ଗାୟବ୍ କଲା ? ପତା କରୁଛନ୍ତି ଅଧିକାରୀ

31/07/2020 at 6:10 PM

କାନପୁର ୩୧/୦୭ : କାନପୁରରେ ୮ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅପରାଧୀ ବିକାଶ ଦୁବେକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ବିକାଶ ଦୁବେ ସମ୍ପର୍କରେ ଟିକିନିଖି ସମସ୍ତ ଖୁଲାସା ତଥ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ପତା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ଯେ ବିକାଶ ଓ ତାର ନିକଟତର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମୁକଦମା ହେଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଲାଇସେନ୍ସ କିଭଳି ମିଳିଥିଲା | ଲାଇସେନ୍ସ ଯାଞ୍ଚ ମଧ୍ୟରେ କଲେକଟ୍ରୋରେଟ ରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | କାରଣ ବିକାଶ ଦୁବେ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ଫାଇଲ ଗାୟବ ଅଛି | କଲେକଟ୍ରୋରେଟ ଦିନ ସାରା ଫାଇଲ ଖୋଜା ଚାଲିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଫାଇଲ ଗାୟବ ଅଛି | କୌଣସି ଅଧିକାରୀ ମଧ୍ୟ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି କହୁନାହାନ୍ତି ଯେ ବିକାଶ ଦୁବେର ଫାଇଲ ଗଲା କୁଆଡେ |

ଵିକରୁ କାଣ୍ଡ ପରେ ୨୮ ଲାଇସେନ୍ସ ରଦ୍ଦ କରାଯାଇଥିବା ରିପୋର୍ଟ ପୋଲିସ ପଠାଇ ସାରିଛି | ତାର ଶୁଣାଣି ଡିଏମ କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏସଆଇଟି ଅସଲି ଫାଇଲ ଖୋଜୁଛି | ଏଥିପାଇଁ ଲାଇସେନ୍ସ ସ୍ୱୀକୃତି ଓ ନବିନିକରଣ ଫାଇଲ ଖୋଜାଚାଲିଛି | କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଫାଇଲ ମିଳିନାହିଁ | ଏସଆଇଟି ବିକାଶ ଦୁବେ, ଜୟକାନ୍ତ ବାଜପେୟୀ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ୫୪ ନାଁରେ ସ୍ୱୀକୃତ ହୋଇଥିବା ପ୍ରକୃତ ଲାଇସେନ୍ସର ସୂଚନା ମାଗିଛନ୍ତି | ଯଦି ଜଣକ ପାଖରେ ଏକ ରୁ ଅଧିକ ପ୍ରକୃତ ଲାଇସେନ୍ସ ଅଛି ତାହେଲେ ତାର ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ ହେବ |

ଵିକରୁ ଘଟଣା ପରେ ଅପରାଧୀ ଲଗାତାର ଠିକଣା ବଦଳାଇବାରେ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି | ବିକାଶ ଦୁବେର ଭାଇ ଦିପୁ ଦୁବେ ସମେତ ୧୦ ଅପରାଧୀ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ଏହିସବୁ ଅପରାଧୀଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର ଜାରି କରିଛି ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଘୋଷଣା କରିଛି | ଏସ୍ଟିଏଫ ଟିମ ଓ ପୋଲିସ ଲଗାତାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ କେତେବେଳେ ଗାଜିଆବାଦ ତ କେତେବେଳେ ନୋଇଡ଼ାରେ ଲୁଚି ବୁଲୁଛନ୍ତି | ଆଉ କିଛି ଅପରାଧୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମଧ୍ୟ ଲୁଚିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ରହୁ ନାହାନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ସଠିକ ଲୋକେସନ ମିଳିପାରୁନାହିଁ | ଏସ୍ଟିଏଫ ଟିମ ଓ ପୋଲିସ ଦିଲ୍ଲୀ, ନୋଏଡା ଓ ଗାଜିଆବାଦର କିଛି ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଠିକଣାରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts