Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

କରୀନା କପୁରଙ୍କ ସମେତ ଏହି ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ପିଏମ୍ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡରେ କରିଛନ୍ତି ଦାନ

1/04/2020 at 10:05 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧।୪: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବଲିଉଡ୍ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଉଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, କପିଲ ଶର୍ମା, ବରୁଣ ଧାୱନ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ପରେ ଏହି ତାଲିକାରେ ଆଉ କିଛି ନାମ ଯୋଡିହୋଇଯାଇଛି । କରୀନା କପୁର, କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ପିଏମ୍ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡରେ ଦାନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

View this post on Instagram

🙏🏻

A post shared by Kareena Kapoor Khan (@kareenakapoorkhan) on

ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । କରୀନା କପୁର ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି,
“ଏପରି ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଆମକୁ ଏକଜୁଟ ହୋଇ ପରସ୍ପରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆମେ ଦୁହେଁ ୟୁନିସେଫ୍, ଗିଭ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବଂ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ ଫର ହ୍ୟୁମାନ୍ ଭାଲ୍ୟୁ (IAHV) କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛୁ । ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଯେଉଁମାନେ ଏହା କରିପାରିବେ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରୁଛୁ । ପରସ୍ପର ସହିତ ଛିଡା ହୁଅନ୍ତୁ । ଜୟ ହିନ୍ଦ୍ । କରୀନା, ସୈଫ୍‌ ଏବଂ ତୈମୁର ।”

ସେହିଭଳି ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ପିଏମ୍ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡ ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ ଫଣ୍ଡରେ ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ପିଏମ୍ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡ ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ ଫଣ୍ଡରେ ଦାନ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରୁଛି। ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ ଦେଶର ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ସେମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୋଗଦାନ ଗଣନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଏହି ସଙ୍କଟ ସମୟରେ କେବଳ ଏକତା ଆଶା କରାଯାଏ ।”

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡ ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦାନ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରୁଛି । ବିଶ୍ବରେ ଏହି ମହାମାରୀ କେତେ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଦୁଃଖ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ତାହା ହୃଦୟବିଦାରକ ।” ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ କ୍ରିତି ସାନନ ମଧ୍ୟ ପିଏମ୍ କେୟାର୍ସ ଫଣ୍ଡ ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ ଫଣ୍ଡରେ ଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଫ୍ୟାଶନ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ବିରଲ ଭୟାନି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ କେତେ ଦାନ ଦେଇଛନ୍ତି, ତାହା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

   Related Posts