Monday, June 24, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମହିଳା ସହଯାତ୍ରୀ ସିଗାରେଟ ପିଇବାକୁ ମନାକରିବାରୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଅଶ୍ଳୀଳ ଇଙ୍ଗିତ କଲେ ଯୁବକ

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୫ : ସାଉଦି ଆରବର ଜେଦ୍ଦାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସୁଥିବା ଏକ ବିମାନରେ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ସିଗାରେଟ ପିଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ । ସହଯାତ୍ରୀ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ସିଗାରେଟ ପିଇବାକୁ ମନାକରିବାରୁ ଯୁବକ ଜଣକ ଅଭଦ୍ରାମୀ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ସହଯାତ୍ରୀ ମହିଳା କୃ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସେହି ଯୁବକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । କୃ ସଦସ୍ୟ ଯୁବକକୁ ବୁଝାଇବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ତଥାପି ଉକ୍ତ ଯୁବକ ମାନିଲେନାହିଁ । ଉକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ।

କୃ ସଦସ୍ୟ ଏହି ସୂଚନା ପାଇଲଟଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଆଇଜିଆଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଥିବା ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ । ବିମାନ ଆଇଜିଆଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଓହ୍ଲେଇବା କ୍ଷଣି ସିଆଇଏସଏଫ ଯବାନ ଉକ୍ତ ଯୁବକକୁ କାବୁ କରିଥିଲେ । ଉକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣକ ହେଲେ ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅବଦୁଲ ସାହିଦ । ଯୁବକକୁ ପରେ ବିମାନବନ୍ଦର ଥାନା ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା ।

ଆଇଜିଆଇ ବିମାନବନ୍ଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ଅପଶବ୍ଦ, ଅଶ୍ଳୀଳ ବ୍ୟବହାର, ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ପୋଲିସ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କେରେଳବାସୀ । ସେ ଜଣେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିସିଆନ । ଗତ କିଛି ମାସ ହେଲା ସେ ୱାର୍କ ଭିସା ନେଇ ସାଉଦି ଆରବରେ କାମ କରୁଥିଲା । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସେ ସାଉଦି ଆରବ ଏୟାରଲାଇନ ବିମାନରେ ଜେଦ୍ଦାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଫେରୁଥିଲା ।

136 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର