Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ମନୋଜ ତିଓ୍ୱାରୀଙ୍କ ଡିପ୍‌ଫେକ୍‌ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା – ନିର୍ବାଚନ ବେଳେ ଆସିଥିଲା ଏହି ଭିଡିଓ

20/02/2020 at 3:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦।୦୨ – ଦିଲ୍ଲୀରେ ନିର୍ବାଚନ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଦେଶ ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମନୋଜ୍‌ ତିଓ୍ୱାରୀଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ହରିୟାନାର ଭାଷା କହୁଥିବା ଭିଡିଓକୁ ଲୋକେ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ମନୋଜ ତିଓ୍ୱାରୀ ଇଂରାଜୀ ଓ ହରିୟାନାର ଭାଷା କହୁଥିବା ଦେଖଇବା ପାଇଁ ମିଳିଥିଲା । ଆଇର୍ଟିଫିସିଆଲ୍‌ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନସି ବା ଡିପ୍‌ଫେକ୍‌ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଏହାକୁ ତିଆରି କରାଯାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ଅନେକ କଥା କହୁଥିଲେ । ଅସଲ ଭିଡିଓରେ ସେ ଏହାକୁ ହିନ୍ଦୀରେ କହିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଟେକନୋଲଜିର ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ ଏହାକୁ ହରିୟାନା ଭାଷାରେ କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଭାବ ସମାନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଓଷ୍ଠ ଚାଳନା ବା ଲିପସିଙ୍ଗ୍‌ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏହାକୁ ବିଭିନ୍ନ ହ୍ୱାଟସ୍‌ଆପ୍‌ ଗ୍ରୁପରେ ୫,୮୦୦ ଥର ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅନେକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା କଥା ଦିଲ୍ଲୀ ବିଜେପି ମିଡିଆ ସେଲ୍‌ର ପ୍ରଭାରୀ ନୀଳକାନ୍ତ ବକ୍ସି କହିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଚଣ୍ଡୀଗଡର କମ୍ପାନୀ ଆଇଡିୟାଜ୍‌ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରୀରେ ତିଆରି କରାଯାଇଛି । ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ଏହାର ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

   Related Posts