Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିଜୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୨୦୪୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୩୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ବଢୁଛି ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ : ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୧୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୫ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କୋଭିଡ୍ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ, ତଥାପି ଆସିନି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ୱସ୍ତିର ସମୟ, ସତର୍କତାର ମନ୍ତ୍ର ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବାକୁ ସରକାରଙ୍କ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା
  • ||
  • +୩ ରେ ସାମିଲ ହେବ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କୋର୍ସ, ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗି ମାରିଦେଲେ, ବାପା ଓ ମା’ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜେ’ ଅବସରରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା ଆଉ ୨ଟି ଓଡିଆ ଭଜନ- ‘ବଡଦାଣ୍ଡ କାନ୍ଦେ କଇଁକଇଁ’ ଓ ‘ଏତେ ଅଭିମାନ କିଆଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ : କ୍ଲିନ୍ ସ୍ୱିପ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଲଢିବ ଘରୋଇ ଦଳ
  • ||
  • ଗଜପତି : ଖୋଲିବ କି ACFO ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ : କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଡିଏଫଓଙ୍କୁ ଚାଲିଛି ଜେରା
  • ||

ହୃଦୟ ଛୁଇଁଲା ଭଳି ଦୃଶ୍ୟ : କରୋନା ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି ଭାଇ ପାଇଁ ରାକ୍ଷୀ ପଠାଇଛି ଭଉଣୀ, ନର୍ସ ହାତରେ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଦେଲେ ଭାଇ…

30/07/2020 at 1:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୦୭ : କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରକୋପକୁ ସମସ୍ତେ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି | କେତେବେଳେ କେଉଁ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ କିଭଳି କିଏ ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର ହେଉଛି ଜଣାପଡ଼ୁନି | କରୋନା ଭୟରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ କୌଣସି ପର୍ବପର୍ବାଣି ପାଳନ କରାଯାଉନାହିଁ | ଆଉ ମାତ୍ର କିଛି ଦିନ ପରେ ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣମୀ | ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣମୀରେ ମଧ୍ୟ ଭଉଣୀ ଭାଇ ହାତରେ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧି ପାରିବନାହିଁ | ଯେଉଁ ଭଉଣୀମାନେ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ନିଜ ଭାଇକୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିବାକୁ ଯାଇପାରୁନାହାନ୍ତି ସେମାନେ କୁରିଅରରେ ନିଜ ଭାଇମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ରାକ୍ଷୀ ପଠେଇ ଦେଉଛନ୍ତି | କରୋନା କାଳରେ ହୃଦୟ ଛୁଇଁଲା ଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଭଉଣୀ ନିଜ ଭାଇକୁ ରାକ୍ଷୀ ପଠାଇଥିବା ରାକ୍ଷୀ ନର୍ସଙ୍କୁ ବାନ୍ଧୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଭଉଣୀ ହସ୍ପିଟାଲ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ଭାଇକୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଗାର୍ଡ ତାଙ୍କୁ ମନା କରିଦେଇଛି | ଏହାପରେ ଭଉଣୀ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡକୁ କହିଛନ୍ତି, ଭାଇ ଯଦି ମତେ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଦେବେନାହିଁ ତାହେଲେ ରାକ୍ଷୀ mo ଭାଇକୁ ଦେଇଦେବେ | ଏଥିରେ ଗାର୍ଡ ରାଜି ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଗାର୍ଡ ଯାଇ ମହିଳାଙ୍କ ଭାଇକୁ ରାକ୍ଷୀ ଦେଇ ଦିଅନ୍ତୁ | ରାକ୍ଷୀ ପାଇ ହସ୍ପିଟାଲ କୋଭିଡ ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ଭାଇ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥାଏ | ସେ ସେଠାରେ ଥିବା ଜଣେ ନର୍ସଙ୍କୁ ପାଖକୁ ଡାକେ | ନର୍ସ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବା ପରେ ଭାଇ ନର୍ସ ହାତରେ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧି ଦେଇଛନ୍ତି |

ଭଉଣୀ ହାତରେ ରାକ୍ଷୀ ? ସେ ପୁଣି ଭାଇ ବାନ୍ଧିଛି ! ଏହା ଦେଖି ନର୍ସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଭାଇ କହିଛି କରୋନା ଭଳି ମହାମାରୀରୁ ଆପଣମାନେ ନିଜ ଜୀବନ ସହ ଲଢ଼ି ଆମ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ରାକ୍ଷୀ ଭଉଣୀ ହାତରେ ବାନ୍ଧିବା ଦରକାର |

କରୋନା ମହାମାରୀ କାଳରେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ଲୋକଙ୍କ ସେବା କରୁଛନ୍ତି, ନିଜ ଜୀବନ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି, ଏହି ଭିଡିଓ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରୟାସ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି | ଭିଡିଓକୁ ମ୍ୟାନକାଇଣ୍ଡ ଫାର୍ମା ତିଆରି କରିଛି |

   Related Posts