Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଆଜି ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଷ୍ଟାରର ମୁଭି ମଣ୍ଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଏବଂ ଶିବସେନା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଠାକରେ’

25/01/2019 at 8:50 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୧: ଆଜି ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଷ୍ଟାରର ମୁଭି ମଣ୍ଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଏବଂ ଶିବସେନା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଠାକରେ’  । ୧୨୫ କେ।ଟି ବ୍ୟୟରେ ତିଆରି ଏହି ଫିଲ୍ମ ୫୦ଟି ଦେଶରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ହିନ୍ଦୀ, ତାମିଲ ଓ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା । କମଲ ଜେନ୍ ପ୍ରଯେ।ଜିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନା ଭାର ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ନିଜେ କଙ୍ଗନା । ତେବେ ଝାନସୀ ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଇଙ୍କ ଉପରେ ପର୍ଯ୍ୟବଶିତ ହେ।ଇଛି ଫିଲ୍ମ । ୧୮୫୭ରେ ଇଂରେଜ୍ ମାନଙ୍କ ବିରେ।ଧରେ ଲଢି ଦେଶ ପାଇଁ ପ୍ରାଣ ଦେଇଥିଲେ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଇ । ତେବେ ଲିଡ୍ ରେ।ଲରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହ ତାନ୍ତ୍ୟା ଟେ।ପି ରେ।ଲରେ ନଜର ଆସିବେ ଅତୁଲ କୁଲକର୍ଣ୍ଣି । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭିତରେ ସୁରେଶ ଓବରାଏ, ଡ୍ୟାନି, ରିଚାର୍ଡ କିପ୍, ୟଶ ଟୋଙ୍କ ଏବଂ ଅଙ୍କିତା ଲେ।ଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ମଣି କର୍ଣ୍ଣିକାର ପ୍ରଡକ୍ସନ ଦାୟିତ୍ବ ତୁଲାଇଛନ୍ତି ସୁକାନ୍ତ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ଶ୍ରୀରାମ ଲେୟଙ୍ଗର ଏବଂ ସୁଜିତ୍ ସାଓନ୍ତ ।

ସେହିପରି ଆଜି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ପରଦାକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଶିବସେନା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଠାକରେ’ । ଏଥିରେ ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଭିନେତା ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀ  ।..ନୱାଜ୍ ଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବାଲଠାକ୍ରେଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅମୃତା ରାଓ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଅଭିଜିତ୍ ପାନ୍ ସେ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମ୍ର ପ୍ରଯୋଜକ ଭାର ସମ୍ବାଳିଛନ୍ତି ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ୍ ।

   Related Posts