Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଜୁଲାଇ ୨୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କର୍କଟ ରାଶିରେ ରହିବେ ମଙ୍ଗଳ ଦେବ: ଏହି ରାଶିମାନଙ୍କର ବଢିପାରେ ସମସ୍ୟା

3/06/2021 at 7:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୦୬: ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ଜୁନ୍ ୩ ରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି କର୍କଟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସୁଖ ପାଇଥାଏ, ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ଦ୍ୱାରା ଜୀବନ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାଏ । ମଙ୍ଗଳ ଜୁଲାଇ ୨୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କର୍କଟ ରାଶିରେ ରହିବେ । କର୍କଟରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରବେଶକୁ କିଛି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ଜୁଲାଇ ୨୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସତର୍କ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଗୁଡିକୁ ଜୁଲାଇ ୨୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ।

କର୍କଟ:

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ବିଛା:

କର୍କଟରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପ୍ରବେଶ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ମାନସିକ ଚାପ ହୋଇପାରେ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ଧନୁ:

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ସମୟରେ ନିଜର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ । ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ । ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ ।

ବୃଷ:

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ । ଏହି ସମୟରେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କେବଳ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ:

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ।ଏହି ସମୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ । ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଯୁକ୍ତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା:

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

   Related Posts