Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଶନି ଓ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ କଳା ଛାଇରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇଛି ଏହି ୬ଟି ରାଶି, ଏବେ ହେବେ ମାଲାମାଲ

12/08/2019 at 1:25 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ନବଗ୍ରହର ଚଳନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥିବାରୁ କିଛି ରାଶି ଶନି ଓ ମଙ୍ଗଳଙ୍କର କଳା ଛାଇରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତି ଆଗମନ ହେବ। ତେବେ କେଉଁ କେଉଁ ରାଶିର ଏବେ ଶୁଭ ସମୟ ଚାଲିଛି ଜାଣନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ଓ କର୍କଟ ରାଶି- ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କନ୍ୟା ଓ କର୍କଟ ରାଶି ଶନି ଓ ମଙ୍ଗଳର ଖରାପ ପ୍ରଭାବରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ କନ୍ୟା ରାଶି ଓ କର୍କଟ ରାଶିକୁ କେବଳ ଲାଭ ହିଁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଆସିବ।

ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଏବେ ଶୁଭ ସଂକେତ ରହିଛି। ଆର୍ଥିକବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସିବା ସହ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।ଏହି ରାଶିରେ ଜାତ ବ୍ୟକ୍ତି ଆର୍ଥିକ ରୂପରୁ ମଜବୁତ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପାଠ ପଢୁଥିବା ପିଲାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ହନୁମାନଙ୍କର କୃପା ରହିବ।

ବୃଷ ଓ ବିଚ୍ଛା ରାଶି- ଶନି ଓ ମଙ୍ଗଳର କଳା ଛାଇ ହଟିଥିବାରୁ ବୃଷ ଓ ବିଚ୍ଛା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂକେତ ଅଛି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପରିବାରରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂକେତ ରହିଛି। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ବାରା ସଫଳତା ମିଳିପାରେ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ପ୍ରତିଦିନ ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିଲେ ଘରେ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତି ପରିବେଶ ରହିବ।

ମେଷ ଓ ତୁଳା ରାଶି- ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମେଷ ଓ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ରହିବ ନାହିଁ। ଜୀବନରେ ଅନେକ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂକେତ ଅଛି।

ପ୍ରତି କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବା ସଦହ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ଘରେ ଥିବା ସବୁ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ। ଯାଗା, ବାଡି ବା ଘର କିଣିବାର ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ପ୍ରତିଦିନ ହନୁମାନଙ୍କ ପୂଜା କରିଲେ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ।

   Related Posts