Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁର୍କୀରେ ବଡ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ ପରେ ସୁନାମି: ପ୍ରକୃତି ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବଲୀଳା, ୬ ମୃତ, ୨୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ବିଜେପିକୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲବାସୀ ନିଶ୍ଚୟ ଜିତାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତମୁଠାକୁ ଟାଣ କରିବେ- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • PL 2020: ଗର୍ଜିଲା କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍, ରାଜସ୍ଥାନ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୮୬ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଲଟେରୀ ଜିତିଲେ, କିନ୍ତୁ ଭୟରେ ଭିଲିଆନ୍ ହୋଇ ଆସିଲେ : ୯୫ ନିୟୁତ ଡଲାର ଲଟେରୀ ବିଜେତାଙ୍କ ବେଶ ଦେଖି ତାଜୁବ ହୋଇଗଲେ ପୁରସ୍କାରଦାତା

21/07/2020 at 8:19 PM

ଜାମାଇକା, ୨୧|୦୭: ଯଦି ଆପଣ କେବେ ଲଟେରୀ ଜିତନ୍ତି ତେବେ ଏହି ବିଷୟରେ ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ କହିବେ କି । କାରଣ ଭାଗ୍ୟ.ରେ ହଠାତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଲେ ଲୋକମାନେ ଭିନ୍ନ ଦୃଷ୍ଟିଭଙ୍ଗୀରେ ଦେଖିବାନେଇ ଅନେକ ନଜିର ରହିଛି ।  ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଜାମାଇକାରେ । ଏଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲଟେରୀ ଅର୍ଥ ନେବା ସମୟରେ ନିଜର ପରିଚୟ ଲୁଚାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ଯେଉଁ ବେଶରେ ଲଟେରୀ ଅର୍ଥ ନେବାକୁ ଆସିଥିଲେ ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜରରେ ଆସିଯାଇଛି ।

ଲଟେରୀ ଅର୍ଥ ନେବା ବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଭିଲିଆନ୍ ଡର୍ଥ ଭାଡେର ବେଶରେ ଆସିଥିଲେ । ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ ଲଟେରୀ ଅର୍ଥ ବାବଦରେ ୯୫ ମିଲିୟନ ଡଲାର ପାଇବେ । ତେବେ ତାଙ୍କର ଏହି ରୂପ ଏବେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ଡବ୍ଲ୍ୟୁ ବ୍ରୋନ୍ । ସେ ଚଳିତ ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ଡି ଏଣ୍ଡଜ୍ ନାମକ ଏକ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ବାରରୁ ଏକ ଲଟେରୀ କିଣିଥିଲେ । ସେ ଜ୍ୟାକପଟରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ବିନା ପରିଚୟ ପ୍ରଘଟ କରି ଅର୍ଥ ନେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଅର୍ଥ ଆଣିବାକୁ ଯିବା ସମୟରେ ସେ ଡାର୍ଥ ଭାଡେର୍ ରୂପ ଧାରଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ରୂପରେ ହିଁ ସେ ଲଟେରୀ ଅର୍ଥ ବାବଦରେ ଚେକ୍ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ରୂପର ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ବ୍ରୋନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଲଟେରୀ ଅର୍ଥରେ ଏକ ଘର ଓ ବସ୍ କିଣିବେ । ଆହୁରି ଅନେକ କିଛି ଇଚ୍ଛା ଅଛି । ସେ ସାଧାରଣତଃ ଓଲ୍ଡ ହାବରରୁ ଟିକେଟ୍ କିଣିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଚଳିତ ଥର ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ବାରରୁ ଟିକେଟ୍ କିଣିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଭାଗ୍ୟ ତାଙ୍କର ସାଥ୍ ଦେଇଥିଲା ।

   Related Posts