Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ୬ ଆତ୍ମୀୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ବାପ-ପୁଅ : ନିଷ୍ଠୁର ଭାବେ କାଟିଥିଲେ ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତଙ୍କ ବେକ, ଶେଷକୃତ୍ୟ କରିବା ପରେ କଲେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ

1/05/2020 at 12:39 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୦୧/୦୫ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ୬ ଜଣଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ପର୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି | ବାପା ପୁଅ ମିଶି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିଲେ | ହତ୍ୟା ପଛରେ ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦ ରହିଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଜୟ ସିଂହ ଓ ତାଙ୍କ ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ ଅବନିଶ ସିଂହ ମିଶି ୬ ଜଣଙ୍କ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | 

ଅଜୟ ସିଂହ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ପିତା ଅମର ସିଂହ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ପତ୍ନୀକୁ ନିଜ ପାଖରେ ରଖିଥିଲେ | ଚାଷବାସରେ ଯାହା ରୋଜଗାର ହେଉଥିଲା ତାହା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଅର୍ଥାତ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଦେଇ ଦେଉଥିଲେ | ଅଭିଯୋଗ ଅଜୟ ସିଂହ କହିଛି ଯେ, ଯେଉଁ କ୍ଷେତ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ ସେହି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଭାଇ, ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଇ ଦେଉଥିଲେ | ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ହାତ ପଟେଇବାକୁ ପଡୁଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ସବୁବେଳେ ଡରୁଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ପିତା ସବୁ ସମ୍ପତ୍ତି ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ନାଁରେ କରିଦେବେ | ସେ ଯେତେବେଳେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିଲେ ସେ ଦେଉନଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରତିଶୋଧର ନିଆଁ ଜଳିବାରେ ଲାଗିଲା ଏବଂ ସେ ପୁରା ପରିବାରକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କଲେ |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଲକ୍ଷ୍ନୌ ବନ୍ଧରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ପୁରା ପରିବାରକୁ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ର ସାହାଯ୍ୟରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ହତ୍ୟାକାରୀ ମୁଣ୍ଡରେ ଏହିଭଳି ପ୍ରତିଶୋଧର ନିଆଁ ଲାଗିଥିଲା ଯେ ସେ ଶିଶୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡ଼ିନଥିଲା | ବଡ ନିର୍ମମ ଭାବେ ସେ ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା | ସେ ନିଜ ମାତା ପିତା, ଭାଇ ଭାଉଜ ଓ ଦୁଇ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା | ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ସେ ନିଜେ ଥାନାକୁ ଯାଇ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିଲା | ଥାନାକୁ ଯାଇ ନିଜେ ପୋଲିସକୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପୁରା କାହାଣୀ ବଖାଣିଥିଲେ | ପୋଲିସ ହତ୍ୟାକାରୀ ବାପା-ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରି ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି |

   Related Posts