Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ପ୍ରେମିକାର ମାଆଙ୍କୁ ଭଲପାଇ ବସିଲା ପ୍ରେମିକ, ଶେଷରେ ଉଭୟ ନେଲେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି…

23/09/2021 at 11:32 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩।୦୯: ପ୍ରେମିକା ଥାଇ ବି ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ରଖନ୍ତି ପ୍ରେମିକ । ଯେଉଁଥି ଲାଗି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ବିବାଦ ଆସିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଝିଅର ମାଆ ଏମିତି ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି , ଯେଉଁ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ସେହି ଝିଅର ପ୍ରେମିକ ରହିସାରିଛି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ଝିଅ ଓ ପୁଅ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ସଂପର୍କ ନାହିଁ । ତେବେ କିପରି ତାଙ୍କ ମାଆ ସେହି ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ନିକଟତର ଆସିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ସେ କିଛି ହିଁ ଜାଣିନାହାନ୍ତି । ଏବେ ସେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁବତୀଙ୍କ ନାମ ମୋରିସା ଅଟେ, ସେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ କ୍ଲାସମେଣ୍ଟ ଥିଲେ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଜାରି ରହିଥିଲା । ମଝିରେ ମଝିରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ଯୁବକଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ମଧ୍ୟ କରାଇଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଫାଟ ଆସିଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଲାଗିଥିଲା ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ।  ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଯିବା ପରେ ବି ଯୁବତୀଙ୍କ ମାଆ , ସେହି ଯୁବକଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଏହାକୁ ବିରୋଧର କରିଥିଲେ ।  ତେବେ  ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ  ହଠାତ୍‌ ସେହି ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ସହିତ  ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଚାଲିଥିଲା ।  ଏହା ଦେଖି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟାନ ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ମାଆ ଓ ସେହି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ମଝିରେ ମଝିରେ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେତେବେଳେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢିଉଠିଲା । ତାହା ସେ ଜାଣିପାରିଲେନି ।  ପୁଣି ଏକ ଦିନ ଯୁବତୀଙ୍କ ମାଆ ସେହି ଯୁବକଙ୍କ ବିବାହ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ସେ କିପରି ଏଭଳି ଏକ କଠିନ ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts