Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦ ମହଲା କୋଠାରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୫ ଆହତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୩୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୮୮ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୧୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୯ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୮୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୯୬୧୪୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଭରବ୍ରିଜ୍‌ରୁ ୩୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଗାଡି ଭାଙ୍ଗିରୁଜି ଚୁରମାର୍
  • ||
  • ଶନିବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା : ବଢିବ ତାପମାତ୍ରା, କମିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା : ମହାନଦୀ ପୋଲରେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୫ ମୃତ
  • ||

ATM ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କ ଲଜ୍ଜାଜନକ କାଣ୍ଡ: ଭିତରେ ପଶି ଯୁବତୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଡଷ୍ଟବିନରେ କଲେ ପରିସ୍ରା, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

3/12/2021 at 5:25 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୧୨ : ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ। ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଲୋକେ ବାରମ୍ବାର ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି। ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ପୁଣି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଗୋଟିଏ ଏଟିଏମର ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଏଟିଏମ ଭିତରେ ପରିସ୍ରା କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛି।

ଗୋଟିଏ ମିନିଟର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ହଜାର ହଜାର ୟୁଜର୍ସ ଦେଖିସାରିଛନ୍ତି। ଟ୍ୱିଟରରେ ଆଇ ଲାଭ ସିଲିଗୁରି ନାମକ ପେଜରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓ ଏକ ଶପିଂ ମଲର ଏଟିଏମରେ ଶୁଟ କରାଯାଇଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ପ୍ରଥମେ ଏଟିଏମରେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବତୀ ଟଙ୍କା ଉଠାଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଭିତରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିଥାନ୍ତି। ତାପରେ ସେ ଯେଉଁ କାଣ୍ଡ କଲେ ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛି। 

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏଟିଏମ ଭିତରେ ଥିବା ଡଷ୍ଟବିନ ଆଣିଲେ, ତାକୁ ସାଇଡରେ ରଖିଲେ ଓ ତା ଭିତରେ ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଲା ସେତେବେଳେ ଯୁବତୀମାନେ ବି ସେଠାରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ। ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣାପଡୁଛି ଯୁବତୀମାନେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜାଣିଥିଲେ। ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଲୋକେ ନାନା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି।

ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜାଜନକ। ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଏଟିଏମ ଭିତରେ ବାଥରୁମ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିବା ଉଚିତ। ଆଉ କିଛି ଏହାକୁ ଜାଣିଶୁଣି ଭାଇରାଲ କରିବାକୁ କରାଯାଇଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts