Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ପୋଲ ଉପରୁ ପରିସ୍ରା କରିବାରୁ ଅନେକ ଲୋକ ଆହତ : ୪ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

23/06/2019 at 5:23 PM

ବର୍ଲିନ ୨୩/୬ : ପୋଲ ଉପରେ ପରିସ୍ରା କରିବା ଯୋଗୁଁ ଏହିଭଳି ଏକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଯେ ଅନେକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଆହତଙ୍କୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଆପଣ ଆଗରୁ କେବେ ଶୁଣିନଥିବେ ।

ଜର୍ମାନୀ ରାଜଧାନୀ ବର୍ଲିନରେ ଘଟିଛି ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ଲିନରେ ଏକ ପୋଲ ଉପରୁ ପରିସ୍ରା କରୁଥିବା ଯୋଗୁଁ ପୋଲ ତଳେ ଯାଉଥିବା ଡଙ୍ଗାରେ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପରିସ୍ରା ପଡିଥିଲା > ଫଳରେ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଲୋକେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଅନେକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳଙ୍କୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ଘଟଣା ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘଟିଥିଲା । ବର୍ଲିନ ଫାୟାର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୌନ୍ନୋବିତ୍ଜ ପୋଲ ଉପରେ ଛିଡା ହୋଇ ପରିସ୍ରା କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ପୋଲ ତଳେ ଯାଉଥିବା ପର୍ଯ୍ୟଟକ ବୋଟର ଅନେଲା ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ୪ଜଣଙ୍କୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ।

ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ବର୍ଲିନ ଭଳି ସହରରେ ଘଟିବ ବୋଲି କେହି ଆଶା ମଧ୍ୟ କରିନଥିବା କହିଛନ୍ତି କିଛି ୟୁଜର୍ସ ।

   Related Posts