Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ହୋଟେଲର ପାର୍କିଂରେ ପରପୁରୁଷ ସହିତ ସଂପର୍କ ରଖୁଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ, ଦେଖିଦେଲା ସ୍ୱାମୀ, ଆଉ ତାପରେ…

30/09/2021 at 12:14 PM

ୱାଶିଂଟନ୍ ୩୦/୦୯: ଆମେରିକାର ମେରିଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ପୁରୁଷ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ମାଡ଼ ମାରି ଆସୁଥିଲେ । କାରଣ ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁରୁଷ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ  ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସିଲଭାନିଆର ଏକ ହୋଟେଲର ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ। ସେହି ଦିନଠାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବା ନାଁରେ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ପିଟିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ତେବେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୩୪ ବର୍ଷିୟ ୱିଲିୟମ୍ ଆଟକିନ୍ସନ୍ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଫୋନରୁ ଅନେକ ଭିଡିଓ କଲ ଆସୁଥିଲା । ସେହି ଭିଡିଓ କଲ୍‌ରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ଦେଖି ସେ ତୁରନ୍ତ ହୋଟେଲ ପାର୍କିଂ ଆଡକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଯାହା ଦେଖିଲେ, ତାହା ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲା । ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ସେ ଖୁବ୍‌ ଜୋରରେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । ଠିକ୍‌ ସେତେବେଳେ ୱିଲିୟମ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବେ।

ଘଟଣାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ହୋଟେଲର ପାର୍କିଂରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ୱିଲିୟମ ତାଙ୍କର ୩୨ ବର୍ଷିୟା ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ କାରରେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମ୍ପର୍କ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ୱିଲିୟମ୍ ସେଠାରେ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ସୁଯୋଗ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ୱିଲିୟମ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ପରେ ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନରେ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ପରେ ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ପିଟିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୁହଁ, ନାକ ଏବଂ ପାଟିରୁ ପ୍ରଚୁର ରକ୍ତସ୍ରାବ ହେଉଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ଏନେଇ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ହେଲେ ୱିଲିୟମ୍ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ  ଭାବେ ଭିଡିଓ କଲ କରୁଥିଲା , ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ତାଙ୍କୁ ନିଜର ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହରାଇ ବସିଥିଲେ । ଏହା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ କୌଣସି ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ରକ୍ତ ଗରମ ହୋଇଯିବ । ସେ କେବଳ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦଣ୍ଡ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

   Related Posts