Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଷଣ୍ଢ ଔଷଧ ଖାଇଦେଲେ ଯୁବକ…ତାପରେ ହେଲା କ’ଣ ?

13/01/2020 at 9:39 PM

 ମେକ୍ସିକୋ ୧୩/୦୧-ଯୌନ କ୍ଷମତା  ବଢାଇବାକୁ ଲୋକେ କେତେ କ’ଣ ତରିକା ଆପଣାଉଛନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ଖାଦ୍ୟ, ଶାରିରୀକ ବ୍ୟାୟମ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଥିବାବେଳେ  ଭାଏଗ୍ରା ଭଳି ଅନେକ ପ୍ରକାର ଯୌନ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧିକାରୀ ଔଷଧର ବିଜ୍ଞାପନ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବି ଢେର । ତେବେ ଯୌନ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧିଲାଗି  ଜଣେ ଯୁବକ ଏପରି କରିପାରନ୍ତି ତାହା ସହଜରେ ବିଶ୍ୱାସ  ହେଉନଥିଲେ ବି  ବି ସତ ।  ଘଟଣାଟି ମେକ୍ସିକୋର ରିନୋସା ସହରରେ ଘଟିଛି ।

ଜଣେ ୩୦ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଯାଇ  ଜଣେ ଯୁବକ ଉପଭୋଗର ଚରମ ଆକାଂକ୍ଷାରେ କରିଛନ୍ତି ଏପରି କାରନାମା । ଯୌନ ସଂପର୍କରେ ପୁରା ଆନନ୍ଦ ନେବାର ନିଶାରେ ସେ ଭୁଲିଗଲେ ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ । ଷଣ୍ଢଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବାକୁ ଭେଟେରିନାରୀ ସର୍ଜନମାନେ ଦେଉଥିବ ଔଷଧଟି କିଣି ଆଣି ଖାଇଦେଲେ ସେହି ଯୁବକ । ତାପରେ ହାଲତ ଯାହା ହେଲା ତାହା ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବା  କଷ୍ଟ । 

ଷଣ୍ଢଙ୍କ ଔଷଧ ଖାଇଲା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଏତେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇପଡିଲେ ଯେ, କେବଳ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହିଁ ଯନ୍ତ୍ରଣା । ତାଙ୍କ ଶରୀର ଅସହ୍ୟଭାବେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇପଡିଲା । ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହେଲା ଯେ, ତାଙ୍କୁ  ସେହିପରି ଉତ୍ତେଜିତ ଅବସ୍ଥାରେ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାକୁ ପଡିଲା । ତାଙ୍କୁ ମେକ୍ସିକୋର ସ୍ପେସିଆଲାଇଜ୍ଡ ହସପିଟାଲ ନମ୍ବର ୨୭୦ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଗଲା ।  କିଛି ଘଣ୍ଟା ନୁହେଁ ତିନିଦିନ ସେ ଡାକ୍ତରଖାନା ବେଡ୍‌ରେ ଛଟପଟ ହେଲେ । ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଔଷଧ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ବି କାମ ଦେଲାନି  । ଶେଷରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ଲିଙ୍ଗରେ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଗଲା। ତାପରେ ହିଁ ଯୁବକ ଜଣକ ଉତ୍ତେଜନାରୁ ମୁକ୍ତ ହେଲେ  । ତାଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ଶାରିରୀକ ସ୍ଥିତି ସ୍ୱଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିଲା ।

 ଯୁବକ ଜଣକ ମେକ୍ସିକୋ ଏବଂ ଆମେରିକା ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ରିନୋସା ବାସିନ୍ଦା । ତେବେ ସେ ସେହି ଷଣ୍ଢ ଓଷଧଟି  ସେ ବୈରାକ୍ରୁଜ ଅଞ୍ଚଳରୁ କିଣିଥିଲେ । ବୈରାକ୍ରୁଜ୍ ସେକ୍ସ ଔଷଧର କଳାବଜାର  ଲାଗି କୁଖ୍ୟାତ । ସେଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସେକ୍ସ ମେଡିସିନ ପ୍ରଚୁର ମାତ୍ରାରେ ମିଳେ । ସେଠାରୁ ଯୁବକ ଜଣକ କିଣିଥିବା ଷଣ୍ଢଙ୍କ ଯୌନ ଶକ୍ତି ବର୍ଦ୍ଧକ ଔଷଧଟି ହିଁ ଖାଇଥିଲେ । ସେହି ଔଷଧଟିକୁ ଗୋ ଚାଷୀ ମାନେ ସାଧାରଣତଃ କିଣିଥାନ୍ତି । ଏକ ସୁସ୍ଥ ସବଳ ଷଣ୍ଢକୁ  ସେହି ଔଷଧ ଖୁଆଯିବା ପରେ ଏକାଧିକ  ଗାଈଙ୍କୁ ତାସହ ସଙ୍ଗମ ଲାଗି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥାଏ ।

ଯୁବକ ଜଣକ ଅପରେସନ ପରେ ଉତ୍ତେଜନାରୁ ମୁକ୍ତ ପାଇଥିଲେ ବି ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇଛନ୍ତି କି ନା ଜଣା ପଡିନାହିଁ । ତେବେ ଅପରେସନ ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ସ୍ଥିତିକୁ ଫେରି ପାରନ୍ତି  ବୋଲି ଆଶା ।  

   Related Posts