Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଆକାଶରୁ ହେଲା ନୋଟ୍ ବର୍ଷା: ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରି ନିଜ ବାଲକାନିରୁ ଟଙ୍କା ଉଡାଇଲେ ଯୁବକ

3/11/2020 at 11:50 AM

ବେଜିଙ୍ଗ ୦୩/୧୧ : ଚୀନରୁ ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରିବା ପରେ ନିଶାରେ ନିଜର ଟଙ୍କା ବାଲକନିରୁ ତଳକୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଇଛନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କୋଠାର ୩୦ତମ ମହଲାରେ ରୁହନ୍ତି। ଉପରୁ ଟଙ୍କା ପଡୁଥିବା ଦେଖି ଲୋକେ ଭାବିଲେ ଆକାଶରୁ ଟଙ୍କା ବର୍ଷା ହେଉଛି। ଟଙ୍କା ଗୋଟେଇବାକୁ ରାସ୍ତାରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ଜମିଗଲା। ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ଯୋଗୁଁ ଟ୍ରାଫିକ ଜାମ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଭିଡ ହଟାଇବାକୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ବି ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପୋଲିସ ଭାବିଲା କେହି ହେଲିକେପ୍ଟରରୁ ଟଙ୍କା ତଳକୁ ପକାଉଛି। କିନ୍ତୁ ତଦନ୍ତ ପରେ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

blob:https://www.newsweek.com/9b50609d-f149-4097-8b26-157d3edeed4d

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମାମଲା ଦକ୍ଷିଣ-ପଶ୍ଚିମ ଚୀନ୍ ଚୋଙ୍ଗକ୍ୱିଙ୍ଗ୍ ଅଞ୍ଚଳର। ପୋଲିସ ଏଠାକାର ଏକ କୋଠାରୁ ଜଣେ ୨୯ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଯୁବକ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରିବା ପରେ ନିଜ ବାଲକନିରୁ ଟଙ୍କା ବାହାରକୁ ଉଡ଼ାଇଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ମିଡ଼ିଆ ଖବର ଅନୁସାରେ, ଆକାଶରୁ ହେଉଥିବା ଟଙ୍କା ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ରାସ୍ତାରେ ଟ୍ରାଫିକ ଜାମ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଟଙ୍କା ଉଠାଇବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭିଡ଼ାଭିଡ଼ି ହୋଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରି ଯୁବକ ବିରୋଧରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ ଅପବ୍ୟବହାର ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି।

ଚୀନର ଟ୍ୱିଟର ଭଳି ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂଗ ସର୍ଭିସ ୱାଇବୋ ସାଇଟରେ ଚୀନ ପୋଲିସ ଲେଖିଛି ଯେ, ଅପରାହ୍ନ ପାଖାପାଖି ସାଢେ ଗୋଟେ ସମୟରେ ଜଣେ ୨୯ ବର୍ଷୀୟ ଶାପିଂଗ୍ବା ଜିଲ୍ଲାର ବୋ ନିଜ ଘରେ ମେଥ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରିଥିଲେ। ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ ପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ ନିଜ ଟଙ୍କା ବାଲକନିରୁ ତଳକୁ ପକାଇଥିଲେ। ଆକାଶରୁ ଟଙ୍କା ବର୍ଷା ହେଉଥିବା ଦେଖି ଲୋକେ ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ତେବେ ବୋ ନିଜ ବାଲକନିରୁ କେତେ ଟଙ୍କା ପକାଇଥିଲେ ପ୍ରଶାସନ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହିଁ। ତେବେ ଯେଉଁମାନେ ଟଙ୍କା ଉଠେଇଥିଲେ ସେମାନେ ବୋଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଟଙ୍କା ଫେରାଇଦେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ମାମଲାରେ ପବ୍ଲିକକୁ କୌଣସି ସରକାରୀ ଅନୁରୋଧ କରିନାହିଁ।

   Related Posts