Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ଧୂଆଁଧାର ଶତକ ଓ ସଞ୍ଜୁଙ୍କ ଦମଦାର ଫିଫ୍ଟି: ୮ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ହରାଇଲା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ
  • ||

ଏକତରଫା ପ୍ରେମରେ ବିଫଳ ହୋଇ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଉପରେ ଏସିଡ଼ ଢ଼ାଳିଲେ ଯୁବକ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ନାବାଳିକା ଭର୍ତ୍ତି

10/02/2019 at 5:46 PM

ହାଥରସ ୧୦/୨- ଏକତରଫା ପ୍ରେମରେ ବିଫଳ ହୋଇ ଯୁବକ ଢ଼ାଳିଲେ ନାବାଳିକା ଉପରେ ଏସିଡ଼ । ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତିକଲେ ପରିବାର ଲୋକ ।

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ସପ୍ତାହ ଚାଲିଥିବା ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ସାଦାବାଦର ନାକାମ ଗାଁରେ । ଜଣେ ଯୁବକ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ହୋଇ କରିଛି ଏପରି କାମ ।

ନାବାଳିକା ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ପଡ଼ୋଶୀ ଯୁବକ ଏପରି କରିଥିଲା । ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଯୁବକ ଅନେକ ଥର ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ନାବାଳିକା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଅଘଟଣ ।

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭ ହେବାପରେ ଯୁବକ ପ୍ରପୋଜ ଡ଼େ ରେ ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ନାବାଳିକା ମଧ୍ୟ ସେଦିନ ମନା କରିଦେଇଥିଲା ।

ଗତକାଲି ରାତିରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ପୁଣିଥରେ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ଯୁବକ । ଯୁବକ ଏପରି ହଇରାଣ କରୁଥିବାରୁ ନାବାଳିକା ଘରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଦେବା କଥା କହିଥିଲେ । ଯୁବକ ଏହି କଥାରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଉପରକୁ ଫୋପାଡ଼ିଥିଲେ ଏସିଡ଼ ।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ଯୁବତୀ ।

   Related Posts