Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବନ୍ଦ ରେସ୍ତୋରାଁରେ ପଶି ୪ଦିନ ରହିଲେ, ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଲେ ଓ ପିଇଗଲେ ବୋତଲ ବୋତଲ ମଦ

19/04/2020 at 3:00 PM

ଓ୍ବାଶିଂଟନ୍ ୧୯।୪: କରୋନା ଭାଇରସ୍ କାରଣ ସାରା ବିଶ୍ବରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଲୋକ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି । ଏଭଳି ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବନ୍ଦ ରେସ୍ତୋରାଁରେ ପଶି ସେଠାରେ ୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହି ଖାଇ ପିଇ ଶୋଇଥିଲେ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥିବା ଏବଂ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଆମେରିକାର କନେକ୍ଟିକଟ୍ ରାଜ୍ୟର ନ୍ୟୁ ହେଭେନ ସହରରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଘଟଣା । ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଲୁଇସ୍ ଅର୍ଟିଜ୍ ଙ୍କ ନାମରେ ଅନେକ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ପଠାଇଦେଇଛି ।

ଅର୍ଟିଜ୍ ସୋଲ୍ ଡି କ୍ୟୁବା ନାମକ ଏକ ରେସ୍ତୋରାଁରେ ପଶିଥିଲେ । ରେସ୍ତୋରାଁଟି କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ହେତୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମ୍ୟାନେଜର ରେସ୍ତୋରାଁରେ ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଶିଥିବା ବିଷୟରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଅର୍ଟିଜ ନିକଟରୁ ଏକ ବୋତଲ ରମ୍ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ରେସ୍ତୋରାଁ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ କହିଛି ଯେ ଅର୍ଟିଜ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥିଲେ ଏବଂ ମଦ୍ୟପାନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ରେସ୍ତୋରାଁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ର୍ଟିଜ ୭୦ ବୋତଲ ମଦ୍ୟପାନ କରିଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଏହାକୁ ଚୋରୀ କରି ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଏହାସହ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ଅପ୍ରେଲ ୧୧ତାରିଖରେ ଏକ ଝରକା ଦେଇ ବନ୍ଦ ରେସ୍ତୋରାଁ ଭିତରେ ପଶିଥିଲେ । ରେସ୍ତୋରାଁରୁ ଯିବାବେଳେ ସେ ସାଙ୍ଗରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ ।

   Related Posts