Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚେତୁନାହାଁନ୍ତି ଅମାନିଆ : ବିଭିନ୍ନ ଆଳ କରି ବଜାରରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି, ଫାଇନ୍ ବି ଗଣୁଛନ୍ତି
  • ||
  • ‘ଟିକାରୁ ଜିଏସଟି ଛାଡ କର’ : କେନ୍ଦ୍ର ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଶରେ ବାହାରିଲେ ୪ ଲକ୍ଷ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧୫ ମୃତ
  • ||
  • କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ମେଡିସିନ୍ ନେଇ ଜାରି ହେଲା ଏସଓପି : ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଯାଞ୍ଚ ହେବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା
  • ||
  • ରାଜସ୍ଥାନରେ ୧୪ ଦିନିଆ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଲଗାଇଲେ ସରକାର, ୩୧ ଯାଏଁ ହୋଇପାରିବନି ବିବାହ
  • ||
  • ପଶୁପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି କରୋନା, ଆଗରୁ ଆହୁରି ହେବେ ସଂକ୍ରମିତ ! ଚିନ୍ତାରେ ସରକାର
  • ||
  • ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ବିପଦ ବେଶୀ, ଦୈନିକ ୫୦୦ ଶିଶୁ ହେଉଛନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୪୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଗାଁ ନିକଟରେ ବୁଲୁଛି ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ୧୨ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୨,୨୩୮ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ଶାଳୀ ଘରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛୁରି ଭୁସି ମାରିଲା ସ୍ବାମୀ: ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ପତ୍ନୀର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖି ହେଲା ରକ୍ତମୁଖା, ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ

7/11/2020 at 4:44 PM

ଥାନେ ୭/୧୧: ସ୍ତ୍ରୀ ଭାଙ୍ଗିଦେଲା ସ୍ବାମୀର ବିଶ୍ବାସ । ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ ସ୍ବାମୀ ରୋଜଗାର ହରାଇବା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ଧରି ନିଜ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା। ସ୍ବାମୀ ଭାବିଥିଲା ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଭଲ ଚିନ୍ତା କରି ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। କିନ୍ତୁ ନିଜ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଯାଇ ସ୍ତ୍ରୀ ଯେ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ କରିବେ ତାହା କେବେ ବି ଭାବି ନଥିଲା ସ୍ବାମୀ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ନିଜ କ୍ରୋଧ ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥିଲା ସ୍ବାମୀ। ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛୁରି ଭୁସି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ । ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଥାନେ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭିଓ୍ବାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳରେ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୫୦ ବର୍ଷୀୟ ରାଫିକ୍‌ ମହମ୍ମଦ ୟୁନୁସ୍‌, ସ୍ତ୍ରୀ ନାସରୀନ ଓ ତିନି ପିଲା ଭିଓ୍ବାଣ୍ଡିର ଅନସାର ନଗରରେ ରହୁଥିଲା। ତେବେ କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ଦେଶରେ ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ ଲାଗୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ବହୁ ଲୋକ ନିଜର ରୋଜଗାର ହରାଇଥିଲେ। ରୋଜଗାର ହରାଇବା ଯୋଗୁ ପରିବାର ଚଳାଇବା ଏକ ପ୍ରକାର ମୁସକିଲ ଥିଲା। ତେବେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ରୋଜଗାର ଚାଲିଯିବା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ନାସରୀନ  ନିଜ ତିନି ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଧରି ନାଗାଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ।

ପରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସଦ୍ଦାମଙ୍କ ସହ ନାସରୀନଙ୍କ ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହାକୁ ଦେଖି ୟୁନୁସ ରାଗିଯାଇଥିଲା। ୟୁନୁସ୍‌ ତା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଭେଟିବାକୁ ନାଗାଁ ଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ନାସରୀନଙ୍କୁ ଏକ ଛୁରୀରେ ଭୁସି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ମହମ୍ମଦ ୟୁନୁସ୍‌।

ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ୟୁନୁସ୍‌ ଶାନ୍ତି ନଗର ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିଲା ୟୁନୁସ୍‌। ତେବେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଏଭଳି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ରାଗିଯାଇ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ

   Related Posts