Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଂସା ! ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଧରମ ଭାଇ ! ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||

ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କ ପରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ଭିଡିଓ : ଗାଇଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ‘ବାହୁବଳୀ’ର ଗୀତ

28/05/2020 at 7:35 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୦୫ : ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ଯାହା ଘଟୁଛି ସବୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ବଲିଉଡ ତାରକା ସବୁବେଳେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଫଲୋୟର୍ସ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | ଏପଟେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସାଧାରଣ ଲୋକ ନିଜର କିଛି ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇ ରାତାରାତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେଇଯାଉଛନ୍ତି | ଏମିତି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିଥିବେ ଯେଉଁମାନେ ରାତାରାତି ଇଣ୍ଟରନେଟ ସେନସେସନ ପାଲଟି ଜୁଛନ୍ତି | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରାନୁ ମଣ୍ଡଲ ଗୀତ ଗାଇ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଗାଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମଉକା ମିଳିଥିଲା | ବଲିଉଡ ଗାୟକ ହ୍ୱିମେସ ରେସମୀୟା ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଆଲବମରେ ଗାଇବାକୁ ମଉକା ଦେଇଥିଲେ | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବାକୁ ବସିଛନ୍ତି | ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ଫିଲ୍ମ ‘ବାହୁବଳୀ’ର ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି | ଯୁବକଙ୍କ ଗୀତ ଶୁଣି ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫେସବୁକରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଯୁବକଙ୍କ ଗୀତ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଲୋକେ ଯୁବକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାକୁ ଇଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି |

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଗୀତ ଗାଇବା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ହେମୁ ଗମେତି ନାମକ ଜଣେ ଫେସବୁକ ୟୁଜରଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର ହୋଇଥିଲା | ଯୁବକଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଅନେକ ଲୋକ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ବାହୁବଳୀ ର ଗୀତ ଗାଇବାକୁ କହୁଥିଲେ | ଲୋକଙ୍କ ଅନୁରୋଧ କ୍ରମେ ଯୁବକ ବାହୁବଳୀର ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ | ଯୁବକଙ୍କ ଗୀତ ଶୁଣି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକେ ସ୍ତବ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସେୟାର କରି ସାରିଛନ୍ତି |

पांच दिनों में पचास लाख लोगों ने यह अदभुत् विडियो देख लिया 😮😮

हेमू गमेती भील ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಶನಿವಾರ, ಮೇ 23, 2020

ବାହୁବଳୀର ଏହି ଗୀତ କୈଳାସ ଖେର ଗାଇଥିଲେ | ଯୁବକ ଜଣକ କୈଳାସ ଖେରଙ୍କୁ ନକଲ କରି ତାଙ୍କ ଭଳି ଗାଇଛନ୍ତି | ଯୁବକଙ୍କ ଗୀତକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ କ୍ୟାପସନ ଲେଖାଯାଇଛି, ନିଃଶବ୍ଦ ମନ୍ତ୍ରମୁଗ୍ଧ ସ୍ୱର…ତେବେ ଭିଡିଓରେ ଗୀତ ଗାଇଥିବା ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ପରିଚୟ ଦିଆଯାଇନାହିଁ | ତେବେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଜଣାପଡୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ପରିଚୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ | 

   Related Posts