Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ପ୍ରେମରେ ଧୋକାପାଇ ଯୁବକ ପ୍ରେମିକା ଉପରେ ନୁହେଁ ନିଜ ଉପରେ ନେଲା ପ୍ରତିଶୋଧ, ନିଜ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି ଫଟାଇ ନିଜେ କଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା

15/01/2019 at 8:06 PM

ମୁରାଦାବାଦ ୧୫/୧- ପ୍ରେମ ପାଇଁ ତ୍ୟାଗ କରିପାରେ ପ୍ରେମିକ । ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ପାଇବା ପରେ ବି ପ୍ରେମିକା ଉପରେ ପ୍ରତିଶୋଧ ନ ନେଇ ନିଜ ଉପରେ ନେଇଛି ପ୍ରତିଶୋଧ । ଏହିଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁରାଦାବାଦ ଅଂଚଳରେ  ।ପ୍ରେମିକା ପାଇଁ ନିଜ ବନ୍ଧୁକରୁ ନିଜେ ଗୁଳିଖାଇ କରିଛି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ।

ମୁରାଦାବାଦର ମହଲା କୁତୁବ ମିଆଁ ଫାଟକ ନିକଟରେ ରହୁଥିଲେ ମୁରଲୀଲାଲର ପରିବାର । ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ସାନୁ ଥିଲା ମୁରଲୀଲାଲଙ୍କ ପୁଅ । ସେ ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା କଥା ପରିବାର ଲୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ପରିବାର ଲୋକ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, ଲଗାତର ଭାବେ ୨/୩ଦିନ ଧରି ରାତିସାରା ମୋବାଇଲରେ କାହା ସହ କଥା ହେଉଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ସାନୁ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ କିଛିଦିନ ହେଲା ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମାନସିକ ଭାବେ ଭାରାକ୍ରାନ୍ତ ଥିଲେ । ଏହିସବୁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁହୋଇଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି ।

   Related Posts