Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

‘ଦୟା କରି ଲାଠି ଚାର୍ଜ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ମାଙ୍କ ଔଷଧ ନେବାକୁ ଯାଉଛି’… ପୋଲିସ୍ ଭୟରେ କାଗଜର ଲେଖାକୁ ବାଇକରେ ଲଗାଇ ହରିଦ୍ଵାର ପହଞ୍ଚିଲେ ଯୁବକ

5/04/2020 at 8:12 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫।୦୪: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ସହାରନପୁରରେ ଲକଡାଉନ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅଭିନବ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ପୋଲିସ୍ ଭୟରେ ନିଜର ସ୍କୁଟିରେ କାଗଜର  ଲେଖାକୁ ଲଗେଇ ରଖିଛନ୍ତି, ଯାହା ଉପରେ ଲେଖା ହୋଇଛି ଯେ, ଦୟା କରି ଲାଠିଚାର୍ଜ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ମାର ଔଷଧ ନେବାକୁ ଯାଉଛି। ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଏହି ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସ କାମରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ସେ ନିଜର ମାଙ୍କ ଲାଗି ଔଷଧ ନେଇ ସକୁଶଳେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛନ୍ତି। ଏମିତି କାମ ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ଫଟୋ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ସହାରନପୁରର ଲକ୍ସର ନିବାସୀ ଅନିଲ ଗୁପ୍ତା ନିଜର ମାଙ୍କ ଔଷଧ ଆଣିବାକୁ ହରିଦ୍ଵାର ଯିବାର ଥିଲା। ମାତ୍ର ବର୍ଡର ସିଲ୍ ଥିବା କାରଣରୁ ଔଷଧ ଆଣିବା ସମ୍ଭବ ହୋଇ ପାରୁନଥିଲା। ଏହା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ହରିଦ୍ଵାରା ଡିଏମ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଫୋନ କରି ମାଙ୍କ ଔଷଧ ଶେଷ ହୋଇ ଯାଇଛି ଏବଂ ଔଷଧ ଆଣିବାକୁ ସହର ଯିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ, ମାତ୍ର ପୋଲିସ୍ ବର୍ଡର ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଲାଠିଚାର୍ଜ କରୁଛି। ତେଣୁ ଏମିତି ସ୍ଥିତିରେ କଣ କରାଯିବ।

ଡିଏମ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଯୁବକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ଗୋଟିଏ କାଗଜରେ ଲେଖନ୍ତୁ, ଲାଠି ଚାର୍ଜ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ମାଙ୍କ ଔଷଧ ନେବାକୁ ଯାଉଛି। ଡିଏମଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କ୍ରମେ ଯୁବକ ଏହି ପନ୍ଥା ଆପଣେଇଥିଲେ ଏବଂ କାଗଜରେ ଏହା ଲେଖି ବାଇକରେ ମାରି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଡେରାଡୁନ ରୋଡ୍ ସ୍ଥିତ ଏକ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କ ପାଖକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଯୁବକଙ୍କ କହିବା କଥା ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ନଥିଲେ ବରଂ ମାଙ୍କ ଔଷଧ ନେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।

   Related Posts