Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୃଷକଙ୍କ ପରି ଆମକୁ ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ବଳିଦାନ, ତେବେ ଯାଇ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଲାଗୁ ହେବ ୩୭୦: ଫାରୁକ ଅବଦୁଲ୍ଲା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର କଥା ହେବେ ପୁଟିନ୍ ଓ ବାଇଡେନ୍, ୟୁକ୍ରେନ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||

ଜଘନ୍ୟ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ଭୟଙ୍କର ହତ୍ୟାକାରୀ: କୁଶ୍ଚିତ କାମନାରେ ବଶିଭୂତ ହୋଇଥିଲା ସେ, ୧୦ ଦିନରେ ୩ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ କରିଥିଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ, ଜଣଙ୍କୁ କରିଥିଲା ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା

9/11/2021 at 2:39 PM

ଅହମ୍ମଦାବାଦ ୦୯/୧୧: ଗାନ୍ଧୀନଗରରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ୩ ନାବିଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଏ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକରାଯଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଗାନ୍ଧିନଗର ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ଗୁଜରାଟର ଅଧିକାରୀମାନେ ଏନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ବିଜୟ ଠାକୁର । ପୋଲିସ କହିବା ମୁତାବକ ଅଭିଯୁକ୍ ବିଜୟ ଶେଷ ଜଣେ ୩ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ପ୍ରଥମେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ହତ୍ୟା କରି କଲଭର୍ଟକୁ ଫୋପାଡିଦେଇଥିଲା ।

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ବିବାହିତ, ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ସେ ବିକୃତ ମାନସିକତା ସହ, ବୋଧହୁଏ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାରେ ଅଭ୍ୟାସ୍ତ । ଏହାରି ଭିତରେ ୧୦ ଦିନରେ ୩ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ । ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ନଭେମ୍ବର ୧୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇଦିଆଯାଇଛି ।

“ଗାନ୍ଧିନଗର ଜିଲ୍ଲାର ସାଣ୍ଟେଜ ପୋଲିସ ରାଞ୍ଚାରଡା ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଶ୍ରମିକଙ୍କଠାରୁ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ୫ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ନଭେମ୍ବର ୪ରେ ଅପହରଣ କରିନେବା ପରେ ଏକ ନିର୍ଜନ ସ୍ଥାନରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲା । ଝିଅର ମେଡିକାଲ ଚେକ୍ ଅପ୍ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା । ସାଣ୍ଟେଜ୍ ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳରେ ଗୁଜୁରାଟୀ ଅଣ-ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଅନେକ ବସ୍ତି ରହିଛି ।

ସେହି ସ୍ଥାନରୁ ଆସିଥିଲା ପ୍ରଥମ ଅଭିଯୋଗ । ଠିକ୍ ଏହାର ଦୁଇ ଦିନ ପରେ, ସାନ୍ତେଜ ପୋଲିସକୁ ଆଉ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ନଭେମ୍ବର ୫ ତାରିଖ ରାତିରେ ଖଟରାଜ ଛକ ନିକଟରେ ଏକ ୩ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଛି । ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଆଧାରରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ କାଲୋଲ ତାଲୁକର ଭାନ୍ସଜଡା ଗ୍ରାମରୁ ଦୈନିକ ମଜୁରୀ କରୁଥିବା ବିଜୟ ଠାକୁରଙ୍କୁ ଖୋଜି ପାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲା । 

ଆଇଜିପି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷର ବାଳିକା ଏବଂ ତିନି ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା କଥା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଠାକୁର ତିନି ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ କାରଣ ସେ ବହୁତ ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲା । ପରେ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରି ମୃତଦେହକୁ କଲଭର୍ଟରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଆହୁରି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୫ ବର୍ଷର ପୀଡିତାଙ୍କୁ ନୂଆ ପୋଷାକ କିଣିବାକୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇଥିଲା ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ମାମଲାରେ ସମସ୍ତେ ରାତିରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଠାକୁର ତିନି ବର୍ଷର ଝିଅର ଘରକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଯାଇଥିଲା । “ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଠାକୁର ପ୍ରାୟ ଦଶ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ୭ ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ । ସେ ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ କୁନି ଝିଅକୁ ଅପହରଣ କରିବା ପରେ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା । ଠାକୁରଙ୍କ ଅପରାଧିକ ଅତୀତ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚାଲିଛି ବୋଲି ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts