Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ଭାଉଜ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଥିବା ଯୁବକକୁ ମଜା ଚଖାଇଲା ପୋଲିସ

26/12/2018 at 8:07 PM

ବକ୍ସର ୨୬/୧୨- ଓଡ଼ିଆରେ ଗୋଟିଏ ଢ଼ଗ ଅଛି ଯାହାକୁ ଯିଏ ରସିଲା… । ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଠିକ । ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ବେଳେବେଳେ ଅନ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପ୍ରେମ କରି ହେବାକୁ ପଡ଼େ ହଟହଟା । ସେମିତି ଘଟଣାଟିଏ ଘଟିଛି ବିହାର ବକ୍ସର ଅଂଚଳରେ ।ଜଣେ ବିବାହିତ ଯୁବକ ତା ଭାଉଜ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହଇରାଣ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ହାଜତରେ ଏବେ ପେଲୁଛି ଘଣା ।

ଗତବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଜୟପ୍ରକାଶଙ୍କ ପୁଅ ଅନିଲକୁମାର ଓମ ପ୍ରକାଶଙ୍କ ଝିଅ ନନ୍ଦିନୀ ସହିତ ବୈବାହିକ ରୀତିରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଅନିଲ କୁମାର ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ବେଶି ମିଳାମିଶା କଲାନାହିଁ । ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ମିଳାମିଶା ବଦଳରେ ଭାଉଜ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇଲା । ଏହି କଥାକୁ ଅନୀଲର ସ୍ତ୍ରୀ ନନ୍ଦିନି ବାରମ୍ବାର ବିରୋଧ ପରେ ବି ମିଳାମିଶା ବନ୍ଦ କରି ନଥିଲା ।

ଏହିକଥାକୁ ନେଇ ଗାଁରେ ପଂଚାୟତ ବସିଲା । ଅନୀଲ ନିଜର ଦୋଷ ପାଇଁ ଭୁଲ ବି ମାଗିଲା । ପଂଚାୟତର ଫଇସଲା ଅନୁସାରେ ସେ କେବେ ତା ଭାଉଜ ସହ ସଂପର୍କ ରଖିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସ୍ଥିରହେଲା ।

କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ଯେଉଁ କଥାକୁ ସେହି କଥା ହିଁ ଘଟିଲା । ସେମିତି ପୂର୍ବପରି ମିଳାମିଶା କଲା । ଏହି ମିଲାମିଶାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ପରେ ତାକୁ ମାରପିଟ କଲା ବୋଲି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି ନନ୍ଦିନି ।

  

ଭାଉଜ ସହ ଦିଅର ସୁନୀଲର ପ୍ରେମ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି । ପୋଲିସରେ ନନ୍ଦିନିର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସୁନୀଲକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts