Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ଭାଉଜ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଥିବା ଯୁବକକୁ ମଜା ଚଖାଇଲା ପୋଲିସ

26/12/2018 at 8:07 PM

ବକ୍ସର ୨୬/୧୨- ଓଡ଼ିଆରେ ଗୋଟିଏ ଢ଼ଗ ଅଛି ଯାହାକୁ ଯିଏ ରସିଲା… । ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଠିକ । ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ବେଳେବେଳେ ଅନ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପ୍ରେମ କରି ହେବାକୁ ପଡ଼େ ହଟହଟା । ସେମିତି ଘଟଣାଟିଏ ଘଟିଛି ବିହାର ବକ୍ସର ଅଂଚଳରେ ।ଜଣେ ବିବାହିତ ଯୁବକ ତା ଭାଉଜ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହଇରାଣ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ହାଜତରେ ଏବେ ପେଲୁଛି ଘଣା ।

ଗତବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଜୟପ୍ରକାଶଙ୍କ ପୁଅ ଅନିଲକୁମାର ଓମ ପ୍ରକାଶଙ୍କ ଝିଅ ନନ୍ଦିନୀ ସହିତ ବୈବାହିକ ରୀତିରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଅନିଲ କୁମାର ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ବେଶି ମିଳାମିଶା କଲାନାହିଁ । ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ମିଳାମିଶା ବଦଳରେ ଭାଉଜ ସହ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇଲା । ଏହି କଥାକୁ ଅନୀଲର ସ୍ତ୍ରୀ ନନ୍ଦିନି ବାରମ୍ବାର ବିରୋଧ ପରେ ବି ମିଳାମିଶା ବନ୍ଦ କରି ନଥିଲା ।

ଏହିକଥାକୁ ନେଇ ଗାଁରେ ପଂଚାୟତ ବସିଲା । ଅନୀଲ ନିଜର ଦୋଷ ପାଇଁ ଭୁଲ ବି ମାଗିଲା । ପଂଚାୟତର ଫଇସଲା ଅନୁସାରେ ସେ କେବେ ତା ଭାଉଜ ସହ ସଂପର୍କ ରଖିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସ୍ଥିରହେଲା ।

କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ଯେଉଁ କଥାକୁ ସେହି କଥା ହିଁ ଘଟିଲା । ସେମିତି ପୂର୍ବପରି ମିଳାମିଶା କଲା । ଏହି ମିଲାମିଶାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ପରେ ତାକୁ ମାରପିଟ କଲା ବୋଲି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି ନନ୍ଦିନି ।

  

ଭାଉଜ ସହ ଦିଅର ସୁନୀଲର ପ୍ରେମ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଛି । ପୋଲିସରେ ନନ୍ଦିନିର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସୁନୀଲକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts